Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit vigyek magammal? Mit...

Mit vigyek magammal? Mit szerezzek be? Bővebben lent !

Figyelt kérdés
Következő tanév elején ( 2015. szeptember 27. - 2015. október 7.-ig) 8 napos (7 nap London, 1 nap Párizs) kirándulást szervez az iskolánk az angolos diákok részére. Sosem voltam még külfüldön, pláne nem Londonban. Ezért nem tudom mit vigyek magammal. Most kezdtem a hatodikot, de már alapfokús anyagot veszünk angolból, de mivel vagy 8 angoltanárral megyünk így a nyelvvel bizosan nem lesz gong. Szóval ruhát, cipőt és egyebeket (pl. pénz) milyet illetve mennyit vigyek magammal?A mobiltelefon alap! Bútort és berendezési tárgyat nem áll szándékomban vinni a 6 személyes Mobil Home-ba!!! A válaszokat előre is köszönöm!

2014. okt. 14. 18:38
 1/4 anonim válasza:
2015. Szeptember 20 korul raersz keszulodni.
2014. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanazokat, amiket egy osztálykirándulásra vinnél, csak ruhákból időarányosan többet. Pénzből egy kevés eurót és több angol fontot vigyél. Szükséged még személyire vagy útlevélre. Mivel mentek?
2014. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A válaszokt köszönöm!
2014. okt. 15. 06:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Emetetes busszal és emeletes komppal megyünk Londonba.
2014. okt. 15. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!