Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem sokara,2 ora mulva 18...

Nem sokara,2 ora mulva 18 eves leszek es vmiert nem tudom elviselni, hogy oregszem, foleg azt nem hogy a szuleim is oregszenek, ezt nem tudom megemeszteni, miert van ez?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 22:09
 1/5 anonim válasza:

Boldog szülinapot! :)

Ez természetes, hogy így érzel, de bele kell törődnöd; ez az élet rendje, hogy öregszünk.

2016. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Egyszer minden álomból fel kell ébredni."
2016. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) remelem egyszer eltudom majd ezt fogadni, de akkor is rossz.belegondolni h a szüleim akiket teljes szivbol imadok egyszer nem lesznek, nem tudom mihez kezdek nelkuluk
2016. aug. 8. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Boldog Felnőttkorba lépést! :-) Vagyis inkább boldog születésnapot!

Szerintem nem most van itt az ideje, hogy ezzel foglalkozz! Mivel 18 vagy, gondolom a szüleid sem idősek. Úgyhogy biztos van még sokszor 10 évük ebben a létben :-)

És mire elérkezik majd az idő, teljesen másképp fogod látni ezt a problémát. Addigra valóban felnősz és úgy az ember teljesen másképp gondolkodik

2016. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) egyszer majd csak megértem, éljünk a mának :)
2016. aug. 8. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!