Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már olyan életvezetés...

Voltatok már olyan életvezetési problémátok, amit egyedül nem bírtatok megemészteni és soha nem léptetek túl rajta, vagy esetleg csak segítséggel sikerült megemészteni?

Figyelt kérdés
Alapjába véve igen távolságtartó ember vagyok, soha nem beszélek meg semmit senkivel afféle problémákat, ha vannak is kapcsolataim azok nagyon felszínesek. Másfél-két éve kerültem egy olyan probléma, amit tudom hogy muszáj lenne megtennem, de egyszerűen nem bírom, így csak egy mosott, életunt, boldogtalan életem van, amiben már megváltás lenne a halál. Véletlen egyszer a sors úgy, hozta hogy beszélgettem erről valakivel, és másnapra akaratlanul is de sikerült meglépnem amit már oly régen meg kellene, hajszál híján sikerült is, és ez a beszélgetésnek volt köszönhető, és ez nekem nagyon új volt huszonévesen, hogy ennyit segíthet egy beszélgetés. Épp emiatt nem vettem mások problémáit túl komolyan, mert nem tudtam milyen nehéz is egyes dolgokat feldolgozni egyedül, így most engem is mindenki leszar mikor szükség lenne. Emiatt nagyon el is hagytam magam, és szerintem nem akarnak olyan emberbe energiát pazarolni, aki ilyen szerencsétlen szétcsúszott. Azonban nem találkozok ezzel valakivel túl gyakran, azóta ugyanúgy fennáll a probléma, kezdődött előröl és nem bírom továbbra se meglépni. Soha nem lépek túl rajta egyedül, és mindig egyedül leszek :(

2014. febr. 5. 02:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen az élet... Távolságtartóként mondom,próbáld meg elfogadni valahogy hogy egyedül vagy. Igaz barátságok már nem igazán alakulhatnak ki felnőtt korban,de ha mégis,akkor a távolságtartás és a zárkózottság fogja megakadályozni. Bármilyen szomorú is,bele kell törődni.
2014. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!