Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai csomag kiszállító jó hely?

Postai csomag kiszállító jó hely?

Figyelt kérdés

Azt akarom kérdezni hogy a postai csomag kiszállító jó munkahely? Mettől meddig dolgoznak, pörgős,fizetés?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2016. aug. 8. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Dolgoztam csomagos postásként,mihez képest jó?Önálló munkavégzés,a főnöködet alig látod...(csak GPS-el követi minden lépésedet...)

max.napi 12 órát lehet dolgozni,de persze szeretnék ha 8 óra alatt kézbesítenéd az 70-80 csomagot amit hozzád vágnak kezdőként (gyakorlott kézbesítőknek karácsonykor 100+ csomag)is és nem érdekli őket hogy voltál-e már életedben azon a környéken és ismered-e a területet.Én fél évig jártam úgy dolgozni hogy azt sem tudtam melyik kerületbe,azon belül melyik járatban kell dolgoznom,de még azt sem melyik telephelyről kiindulva(2 van)úgyhogy egész Bp.bármely területére küldhettek volna.

Nem unalmas az biztos.

Próbaidő alatt 125e bruttó,81 nettó,utána 140-145 br.+prémium+jatt legalább egy heti 10e.

Egy profi kézbesítő kereshet nettó 150e+50 jattot is,de ahoz melózni is kell.

2016. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!