Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha egy...

Ti mit csinálnátok, ha egy napra oriásira (mondjuk 40 m magasra) nőnétek? 14L

Figyelt kérdés
Kort és nemet is ha lehet :D

2016. aug. 12. 04:32
 1/7 anonim válasza:
egyszerű :3 így végig járnám a világot és minden mocsok embert felrúgnék xD ja meg megnyerném az összes futó versenyt és még sorolhatnám :D 17/L
2016. aug. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
több mint való az lenne életem utolsó napja, mert az eberek mindent elpusztítanak amit nem értenek, vagy ami nagyobbnak látszik náluk. Szóval én is azt tenném amit az összes nagyra nőtt állat. Mennék amerikába és elpusztítanám a fél várost, míg ki nem lőnek.
2016. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mennék bankot rabolni azután elrejtem a pénzt , elbújok és megvárom még ujra normális leszek -> elhozom a pénzt. Vége xd 14f
2016. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Felmásznák az Olympus hegyre és megnézném a tetején mi volt. 15F
2016. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ellopnam az osszes gumicukrot amit talalok, es ha ujra kicsi lettem, mar csak lubickolnek benne es degeszre ennem magam :D igazi vilagmegvalto gondolatok :')

16/L

2016. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Építenék egy felhőkarcolót, tízemeletes panelek egymásra rakásából. (na megy egy erődöt) 16f
2016. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elmennék megkeresni az igazit akárhol bujkal, es hamar nagy vagyok segitenek utaztatni az embereket.15F
2016. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!