Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen autót válasszak Francia...

Milyen autót válasszak Francia vagy Német? Ezen belül Peugeot vagy Audi?!

Figyelt kérdés
A japán autók szerelmeseinek írom hogy köszönöm nem kérek belőlük. Konkrétan 5japan autó szivatott idáig. Volt benne toyota avensis,honda acord stb. Szoval a fent említett nemzetek autói közül szeretnék valamit venni.

#autó #Peugeot #Audi #Nemetautó
2016. aug. 12. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egyeni, hogy kinek melyik automarka tetszik, vagy melyikkel van jo vagy rossz tapasztalata. A nemet autoknak jobb a hirük, en reszemröl mindig nemet autot veszek. Arban eleg nagy a differencia, az Audi dragabb, mint az ugyanolyan kategoriaju Peugeot. Viszont sokkal jobban tartja az arat, tehat, ha kesöbb eladot, többet kapsz erte, mintha Peugeot adnal el ugyanolyan kategoriaban, km-rel, evvel.
2016. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak franciát ne, azzal a végrendeletedet pecsételed meg!

Egyértelműen német autót válassz. Audi-VW-Opel-BMW

2016. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
audi megbízhatóbb
2016. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
2-es egy hülye farok, Peugeot-ot vegyél, ne német katyvaszt, nekem 207-es van, kiválóan műkszik!
2016. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok,de köszönöm az intelligens jelzőt,hidd el,tükröz téged :)

Hány napja van meg az a roncs,hogy "műkszik"? 2? :D

A nyelvtan tanárod ráolvasása a buksidra nem működött.

Puszi



Kérdező,mi lett végül?

2016. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Még véletlenül sem roncs, szalon állapotú 207-es,

te egy németautó fan lehetsz, ha ennyire nem bírod a franciákat, de nem akarok vitatkozni vagy sértegetni,

csak hidd el a franciák is tudnak megbízható, jó autókat

gyártani, és a 207-es szebb mint bármelyik, érted BÁRMELYIK ÓDI, TAHÓMOBIL (ez a bmw), múltkor beállt mellém egy Audi, hát a 207-es mellette mint az űrkorszak, pedig az Audi sem volt öreg... Csak azt nem értem, hogy sokan miért annyira francia ellenesek, szóval nem akarok sárdobálózni, de azért megírhatnád, hogy miért nem kedveled a franciákat, akár az autóikat, akár magát a népet stb., üdv

2016. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ki vagy éhezve? :D Nyugalom..

Majd akkor szóba állok veled,ha értelmesen tudsz érvelni a francia autók mellett,és a német autók ellen. Jó éjt,boldog új évet. Aberrált majom.

2016. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Jól van, bocsesz, lenyugodtam, nem akartalak megbántani, felejtsük el az egész incidenst. Neked is búék, van elég gyűlölet a világban, ne tetézzük mi is, mondjuk én kezdtem, de belátom hiba volt stb. Nem vagyok német autó ellenes, szüleimnek is Fordja van, Fusion, remekül működik, megbízható, tágas stb. Azonban a franciákat sem istenítem, csak egész egyszerűen volt egy 17 éves papír Swiftem és már le akartam cserélni egy modernebre, biztonságosabbra. Volt az egyik kereskedésben egy 75 ezret futott 207-es, női tulaj használta, 2007-es dec-i, aztán mondtam, hogy akkor legyen ez. S nem bántam meg, mind a mai napig. A 207-esekről mondjuk tényleg jókat írnak a neten, s a totalcar-os Winkler is elégedett volt vele a youtub-os teszten. Nem azt mondom, hogy egy csoda autó, amitől leáll a forgalom, de egy tisztességes, biztonságos gépjármű, aminek a formája is szép, időtálló. Mondjuk egy akksi csere az vmi borzalom, úgy kell kioperálni, meg egy izzócsere sem vmi egyszerű, de ezt leszámítva semmi nem volt vele, remélem nem is lesz, egy francia is lehet megbízható, most érted, nem attól fog elromlani, hogy szerencsétlent Fro-ban gyártották, hanem pl. egy hanyag tulajtól, aki csak hajtja, gyilkolja és más semmi...

Úgy még egy Corolla is tönkremegy idő előtt... Mondjuk Alfát meg Fiatot én sem vennék. Viszont nagyon tetszenek a régebbi Audik, pl. első generációs A3 vagy egy gömbölyű 80-as vagy egy BMW 3-as compact, persze a legkisebb, 1.6-os motorral midegyik, benzines természetesen, legközelebb valamelyiket a 3 közül fogom választani vagy egy 4-es Golfot, bár az 5-ösnek jobban tetszik a formája. Hát "röviden" ennyi, bocsesz, ha esetleg hosszú voltam, de úgy

gondolom, hogy így lehet normálian "tárgyalni" s nem anyázva, rin..va, érted, boldogot még eccer (mármint évet)

s üdv. Ui.: nem vagyok ám abberrált - legalább már ezt is tudod - becsszó! hali

2016. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tényleg, mi lett végül, kérdező? A "végrendelet"-rol író luke női faroknak (mert az, hidd el) meg még véletlenül se higgy, mert megrögzött Foc wagen parti csolatasu P...a!
2020. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Így van, egy kis szuka. Már le is regisztrált az oldalról. A fhos focwagen meg audijaval...
2021. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!