Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autovasarlas: melyiket ajanlan...

Autovasarlas: melyiket ajanlanatok az alabbiak kozul?

Figyelt kérdés

A keret 1700000 forint. KIZAROLAG ezek az autok jatszanak:

Audi A4 1.9 PD TDi Quattro 2001-2003

BMW 320d 2002-2004

Honda Accord 2.2 cdti 2003-2004

Peugeot 407 2.0 HDI 2004-2008

VW Passat 2.0 PD TDi 2005-2006

Melyikbol lehet ennyiert jot venni, illetve melyik a legmegbizhatobb, az alkatresz arak és ellatottsag milyenek? Minden tapasztalat erdekel. Ja, es mindenkeppen dizel kell kezi valtoval.



2015. júl. 7. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A Honda talán a legmegbízhatóbb ezek között, még ha nem is toronymagasan vezet ebből a szompontból.

Amelyiket árban a leginkább megéri megvenni, az a Peugeot 407 (egészen jó a HDI motorja), ebből lehet a legfiatalabbakat és legkevesebbet használtakat megvenni.

Állapotfüggő is, hogy mennyire lesz megbízható a megvett példány, bármelyik is legyen.

2015. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én a 320d és az Accord közül választanék.
2015. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Egyértelműen Passat vagy A4, de a Peugeot kivételével a többi sem rossz összességében. Bár a dízel BMW sem életbiztosítás.
2015. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyik idős dízel sem életbiztosítás. A PD-re is lehet költeni rendesen. Ha jól tudom, a Passat és az Audi futóműve sem olcsó mulatság, és nem bírják túl jól a magyar utakat.

Lehet felállítani típusok közt sorrendet, de az állapot legyen a döntő. Ha valamelyikből sikerül kifogni egy megkíméltet, ismert előélettel, akkor valószínűleg az lesz hosszútávon a legjobb vétel.

2015. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Közben találtam egy szép 320Ci-t. Szerintem az lesz, mert elképesztően jó autó, jó vezetni és a soros hathengeres hangja... :) Igaz 2MFT, de szerintem megéri.
2015. júl. 8. 09:27
 6/18 anonim ***** válasza:

mivel használt kocsit akarsz venni, így inkább az állapotot nézd, ne a márkát. Lehet itt isteníteni az egyiket meg másikat mert kinek milyen autója van, ki mibe van belebuzulva stb, de ez autónként változik, mármint hogy pl. A4-ből is tudsz venni patikaállapotút meg széttaposottat is, az egyik überkirály lesz mert nem lesz vele gond a másik meg szopóroller, pedig ugyan arról a márkáról beszélünk.

Nekem pl. Alfa Romeo-m van, terjed a hír hogy olaszt soha mert ilyen rossz, olyan rossz, megbízhatatlan, szerelővel nagyotköszöntök egymásnak, már-már haverok lesztek annyit találkoztok stb. Van benne igazság, ha szart veszel, lehet Audi, Merci, BMW, Peugeot vagy Alfa, akkor is szar marad mert előtted tönkreverték. Nekem az Alfa-val semmi gondom nincs, nem robbantam le vele, nem költöm rá a gatyámat, ügyelek rá, normálisa közlekedek, szar úton nem nyomom neki hanem elközlekedek 70-80 km/h-val vagy lassabban ha annyira rossz az út és kész, ahol meg lehet menni ott ésszerű határokon belül nyomom neki. Ha tőlem vennél Alfa-t nem kellene félned :)


A lényeg hogy az állapotát nézd, vagy nézz szét több helyen hogyha adott márka mellett vagy elkötelezve.

2015. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Van benne igazság amit írsz, nekem pl már volt Peugeot-m még hozzá a sokat szidott 307-es és tök jó autó volt :)

Jó áron is el tudtam adni tavaly, 865000-ért, pedig a neten csak kettő db drágább volt ebből az évjáratból, ami nem cabrio.

2015. júl. 8. 12:02
 8/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk az E46 benzinesben nagyon megtetszett most.

Mindenkinek megy a zöld pacsi.

2015. júl. 8. 12:03
 9/18 A kérdező kommentje:
A6 2.8 Quattro lett. Szuper az összkerékhajtása.
2015. júl. 8. 17:23
 10/18 anonim ***** válasza:
Jó választás, V6 quattróval. Hóban verhetetlen :)
2015. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!