Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki sztorik WC-zéssel?

Ciki sztorik WC-zéssel?

Figyelt kérdés
Érdekelne h veletek történt-e meg ilyen, és ha igen akkor hogyan.
2016. aug. 12. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is néztem és főzött, tejes fagyit ettem valahol egy olasz fagyizóban . Kb. 2 perc alatt átszaladt rajtam és elkapott a nagydolog . Sehol nem volt a közelben nyilvános wc, de szerintem pont akkoriban az egész városban sehol . A közelben semmi olyan hely sem volt ahova belehetett volna menni tojni . Pár percre tőlem volt egy suli, oda rontottam be a nyári szünidő kellős közepén . A portás elég bután nézett rám :D mikor jöttem kifelé, mondanom sem kell, hogy a nagy csöndben ahol még a légy zümmögést is meglehetett hallani micsoda robajjal voltam dolgom végzése közepette a budiban .
2016. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 striga ***** válasza:
100%
Szezonmunkán voltunk barátnőmmel és hát mindkettőnkre rájött a kábelfektetés ingere. Kikéreztünk direkt jóval a szünet előtt, hogy ne lepjék el a mosdót, oszt rákezdtünk, igen ám, de nekem elég sok szél szorult a hasamba, már így is egy csomót röhögtünk az egymás melletti fülkében, amikor valaki betoppant, próbáltunk csendben ülni, de rám jött az 5 perc és röhögni kezdtem, ez alatt a kacagásommal együtt a szél is távozott el belőlem, míg a másik nagyban pisilt, barátnőm szerencsésebb volt, ő csak kacagott. Végül aztán nem láttul ki volt bent, de égő fejjel mentem vissza a gyárba. A nőnek valószínű nem volt nehéz kitalálni, hogy kik voltak a Szelesek. :))))))
2016. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem történt pár érdekes dolog. Egyszer busszal utaztam külföldön. Kegyetlenül rámjött a dolog. Leszállni nem tudtam, mert egy nap egy járat volt a b..i sofőr meg nem volt hajlandó megállni. Mikor végre megérkeztünk, szerintem Usein Boltnál is gyorsabban futottam be a klotyira. Aztán szintén külföld, bezabáltam étteremben, így muszáj volt elmennem wc-re. Az persze beragadt, így beszorultam. 1 óra múlva jött be valaki, aki segített kivülről kinyitni. Megkérdeztem a párom miért nem jött be utánam, erre ő: azt hittem hasmenésed van.. Elmentem egyszer egy állásinterjúra, kaptam kávét és nagyon csikarni kezdett a gyomrom. Kis szünet volt, gyorsan elszaladtam klotyira. Mondanom se kell az anyag kiürítése után jól eldugult a wc. Lehúztam és ott úszkált a papír, meg a s..r. Folytatódott az interjú (csoport interjú volt), erre jön egy nő idegesen, hogy ki volt az az igénytelen aki otthagyta a cuccot. Szerintem mindenki tudta a csoportból, hogy én voltam ott.. De volt más rohanni kell történetem. Mint kiderült laktoz érzékeny vagyok, most már nincsenek ilyen gondjaim, mert nem fogyasztok laktozos dolgokat. Egyébként vicces sztorik ezek, de ott abban a pillanatban igazi kínszenvedések voltak ezek..
2016. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap barátnőmmel mentünk plazaba. Nagyon kellett fosnom, rohantam WC re. Persze hatalmas sor. Lementem az eggyel lejjebbi szintre. Itt szerencsém volt. Bementem a fulkebe. KiKiszartam nagam,Papir persze nem volt. Taskam a baratnomnel,aki szerintem el se tudta képzelni, mit csinálok. Vegul feloltoztem,atmentem egy masik fulkebe es kitoroltem. Lehet hogy leirva nem olyan vicces,de ott az volt
2016. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a barátnőmmel volt.

Egy osztályorogramon, a hegybe mentünk, ahol csak pottyantós wc volt.

A lánynak rohadtul kellet... de utálja pottyantós wc-t, meg amúgyis messze voltunk tőle.

Ezért elhatározta, hogy bokorba csinálja. Talált is egy jó nagyot bement mögé, én meg vártam rá, és vártam... 15 perc múlva rákérdezek, hogy minden rendben van-e.

Azt mondja, hogy igen persze.

Jó vártam még egy kicsit, de jött egy fiú az osztályból, hogy szóljon kész a kaja. (A barátnőmmel ketten kóvályogtunk el) Meghallotta a barátnőm erőlködését a bokor mögött, és meg akarta nézni, hogy mi van ott. Mondomneki, hogy ne és megpróbálom lefogni, de kiszabadult, és bement a bokoz mögé. Ott van a barátnőm gatya és bugyi nélkül terpezben....

De megpróbált laza lenni, és megkérdezte:

Van zsepid? Kellene.

Irtó ciki volt ezt a jeleneret végignézni.


Ui:16 vagyok most, ez 3 éve volt.

2016. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsős voltam kimentem 💩ni és nem volt wc papír beletöröltem a bugyimba ,bementem a terembe és elkezdtem sirni azt mondtan h hiányzik anya
2018. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!