Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Tönkrement feliratot...

Tau kérdése:

SOS! Tönkrement feliratot focimezről hogy lehet leszedni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy eredeti Bayernes mezem, még anno kint vettem Münchenben és nagyon szeretem. Viszont mostohaanyám valahogy elfelejtette, hogy nem szabad vasalni / szárítógépbe rakni és biztos vagyok benne, hogy valamelyik ezek közül történt, mert összeolvadt a felirat! :'( Schweinsteiger már nem játszik náluk, ezért mezt sem lehet kapni az ő nevével, szóval szeretném erről a régiről az előző maradványait eltüntetni és újra-nyomattatni.

A dobd ki és vegyél egy másikat jellegű kommenteket légyszi ha lehet hanyagoljuk...

hátulja: [link]

eleje: [link]

Igen cifra szegény, főleg az elejét szeretném végre rendbehozni :c lehetséges ez valahogy? Hilfe, légyszi...



2016. aug. 13. 01:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!