Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen fejjel inkább ne is...

Ilyen fejjel inkább ne is születtem volna meg. Mégis mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Szétálló füleim vannak, arcomhoz képest nagy szemeim, vastag ajkaim, nagy orrom, "Jáksó László" szerű állam, és majdnem teljesen kerek arcformám. Kamaszon pattanásos voltam, sok kis heg díszít, tokás vagyok.


Egy szenvedés az életem. Főleg mikor valaki arról beszél nekem már hány nővel volt együtt. Nekem meg nagynehezen jutott egy barátnő, de inkább bárcsak ne is lett volna, mint utólag kiderült.

Alacsony vagyok, vékony testalkatú, a hasam viszont nagy. De csak az. Hátgerincferdülésem van. Az utóbbi pár évben valamiért sokkal nehezebben formálom meg a szavakat, érthetetlenül beszélek. A hangom is rossz hallgatni.


Nem akarok untatni senkit, nem is várok megerősítést vagy cáfolatot, de senki nincs akinek elpanaszolhatnám ezeket. Viszont hátha van más is aki hasonló cipőben jár.


2x/F


2016. aug. 13. 14:18
 1/4 anonim válasza:
Ne mondj ilyet! Ne mondj olyat, hogy ilyen fejjel meg se kellett volna szuletned. Oka van hogy megszulettel. Kulonleges vagy, ezt fogadd el. Nem vagy csunya. Ne erezd magad rosszul emiatt... Ha masok cikiznek aztan nagyon de nagyon nagy mertekben kell leszarni. Tudom neheznek hangzik, de gondolj bele... Masok cikiznek, akkor te csak szarul erzed magad. Ezt te nem akarod, mert te boldog akarsz lenni. Akkor az a megoldas hogy aki beszolt az egy senki fogd fel igy. Ne erezd magad rosszul amiatt se hogy nem volt normalis baratnod, mert meg nem talaltal olyan lanyt aki megfelelo lenne neked. Itt egy pelda. Ismerosom eszmeletlen jol nezett ki (fiu) nagyon helyes volt meg minden es megis csak kesobb lett baratnoje pedig eleg sok lany meglehetett volna neki. Hogy miert? Mert csak kesobb talalt olyan lanyt, aki olyan, mint akit megerdemel. Ne legyel szomoru
2016. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Senki sem tokeletes! Fogadd el Onmagad olyannak, amilyennek szulettel, ezen valtoztatni nem tudsz.

Hidd el, sok mulik azon amit gondolsz, szoval felejtsd el ezt a sok negativumot sajat magadrol! :) Udv

2016. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se vagyok jó külsőre, amiről nem tehet az ember, ettől vágyna szeretetre és viszonozná, de nehéz eset aki ilyen.

Ne gyötrődj ezen ha lehet még ha nehéz is néha.

Nem tolakodásként írom, de ha megteheted járj el vonzó örömlányhoz, nem is kimondottan a szex miatt, hanem az időtöltésért vele. Sajnos nekem erre sincs pénzem.

2016. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy darabig működik hogy nem veszek tudomást a beszólogatókról, de aztán újra magamra veszem.

A legrosszabb az hogy néha úgy gondolom hogy igazuk van, mert tényleg ronda fejem van.

Mit tenni valóban nem tudok, de elfogadni azt hogy a sors így megáldott, míg másokat nem ilyenre teremtett, talán sose fogom.

2016. aug. 14. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!