Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nehéz megtanulni gitározni?

Nehéz megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés
13éves vagyok még sosem gitároztam de nagyon szeretnék. Nehéz megtanulni? Kb. mennyi idő? És egy jó állapotú akusztikus gitár mennyibe kerül? Vagy Milyen gitárt ajánlotok? És hogy megtanuljak tanárhoz is kell járni?
2016. aug. 14. 11:48
 1/3 anonim válasza:
Nem, nekem egyáltalán nem volt nehéz megtanulni, bár én tanárhoz jártam. A gitár árát nem tudom, mert ajándékba kaptam, de az akusztikus szerintem megfelelő.
2016. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Waff ***** válasza:
Attó is függ milyen módszerrel tanulsz,és milyen szintre szeretnél eljutni. Általánosságban nézve nem nehéz a dolog,de azért nem is könnyű. A nehézségek közt azt említeném meg elsőnek,hogy nagyon sokat kell gyakorolni,és sokszor azt érzed hogy hiába gyakorolsz nap mint nap sehová sem fejlődsz...szóval nagy kitartást és elszántságot igényel a gitározas.
2016. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. aug. 16. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!