Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » School of dragons rajongók!...

School of dragons rajongók! Hogyan lehet éjfúriát szerezni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 19:36
 1/8 anonim válasza:
Azt csak akkor tudsz ha vásárolsz Memberahip tagságot.
2016. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem,és örökre megmaRAd A fúria?
2016. aug. 15. 13:26
 3/8 anonim válasza:
Az istállódban benn marad, de ha lejàr a tagság, akkor nem használhatod.
2016. aug. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az elfelejtettem írni, hogy csak akkor kapsz ha a 3 vagy 6 hónapos tagságot veszel
2016. aug. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor így szerntem felesleges, ha továbbra nem használhatom akkor felesleges, inkább gyűjtök másra... De aRRól is láttam videót, h tagság nélkül szerzett valahogy fúria tojást, valami küldetéssel egy angol emberke, nem tudom hogyan, ez igaz?
2016. aug. 16. 11:30
 6/8 anonim válasza:
Én ilyenről nem tudok, éjfúria tojás úgy tudom nincs, mivel Fogatlan az egyetlen amit ismerünk.
2016. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sugesz0 válasza:
Igazad van a vulkanos kuldetes [Return to Dragon Island] amikor meg kell olni a masik voros halalt...na mindegy,es ott Astrid segitsegevel meg kell keresni egy gombot ami egy ej furia tojas...Es Neked Adjak! Amikor kikel ott lesz Hablaty is es azt fogja mondani hogy ez mindent megvaltoztat...mert most mar ket ej furia is van akkor.En is elkezdtem ezeket a kuldeteseket de akkor amikor Haraldot be kell vezetni a vulkanba nem talalom,es amikor ujra be akarok menni a vulkanba akkor nem tolt be...pedig multkor egy meset is megneztem kozbe....de nem toltott be.Na mindegy remelem neked tobb szerencsed lesz!
2016. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sugesz0 válasza:
Ja es tagsag az kell hozza. Szia!
2016. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!