Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alfa romeo gt-ről kinek mi a...

Alfa romeo gt-ről kinek mi a véleménye, tapasztalata? Mert tetszik az autó és gondolkodok egy megvasarlásába.

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapból jó autó, viszont szinte mindegyik szét van hajtva. Az enyémet is széthajtom, viszont nekem nem okoz gondot 1-1,5 milkát rákölteni a felújításra időnként, sokan erre nem tudnak áldozni és onnantól kezdve kuka. Igazából a 3.2-es V6-os motorral szerelt az igazi, nem kell széttaposni hogy menjen. A lényeg, hogy lóvé kell hozzá és akkor nincs gond vele.
2016. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Alfa Romeo olyan, mint az egyoldalú szerelem. Mindent meg kell tenned neki, mindent meg kell adnod neki, nagyon kell szeretni, tudva azt is, hogy ő sohasem fog viszontszeretni, és bármelyik pillanatban megcsalhat.

Szép, kocsi, jó kocsi, egy külön életérzés a tartása, vezetése, de a fentieket mindig szem előtt kell tartani.

2016. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem hálátlan az Alfa, ezt így ne jelentsük ki. Ha normális állapotba van, akkor nincs gond vele. Hobbi autónak van GT-m, Brera-m, a GT-be quattro van aláépítve, mindkettő 3.2-es, napi használatra volt 156-os (680 000 km-nél cseréltem le a 159-re), most van a 159-es, ami bőven 500 000 km felett jár már, és mellé a hobbi/napi használatra a Giulia QV (erre jó, hogy le tudom írni az adómból). Az igaz, hogy ez egy szerelem, de nálam kétoldalú, viszont én tolom is bele a gyári alkatrészeket, ha cserélni kell valamit és nem megy bele utángyártott. Ezzel együtt nincs nagy fentartási költsége a napi szinten használt autómnak. A GT és a Brera az más, az csapatásra van, tehát ott nem lényeges a fenntartási költség.
2016. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!