Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék fogszabályzót, de a...

Szeretnék fogszabályzót, de a szüleim nem engedik meg. Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik meg, mert azt mondják, hülyeség és felesleges pénzkidobás. De én pedig már rég óta szeretnék. Segítsetek légyszi, már azt is mondtam hogy a saját pénzemből fizetem. Értelmes válaszokat kérnék. Hogy vegyem rá őket?

2016. aug. 15. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A fogszabályzó nem csak esztétikai kérdés: az össze-vissza álló fogakat nehezebb tisztítani, könnyebben lukadnak és fogkövesednek.


Ezen kívül zavaró, ha valakinek nagyon kócosak a fogai: szerintem hátrány a pasizásnál/csajozásnál.


Szóval ha nem engedik, akkor sokkal később lesznek nagyszülők! :)

2016. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nincsenek görbe fogaim, csak már nagyon régóta szeretnék.
2016. aug. 15. 12:21
 3/5 anonim válasza:
Ha nincs görbe fogad, miért akarsz fogszabályzót? Tudd meg, nem egy kellemes dolog!
2016. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom csak nekem annyira tetszik.
2016. aug. 22. 10:06
 5/5 anonim válasza:
Orulj neki hogy nem görbék a fogaid! És a szüleidnek miert kene feleslegesen kiadniuk 260'000ft-ot mert teneked teszik. Szép fogakra nem tesznek fogszabályzót. És igaz, nem kellemes dolog. Nekem 1 hónapja tették fel a felsőt es szinte az első 1 hetbe zacskós levesen éltem.jövő honapba meg felteszik az alsót...
2016. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!