Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? Miért nem értik meg, hogy nem akarok fogszabályzót?

Figyelt kérdés

Nem csúnyák a fogaim, nincs is köztük nagy hézag, sokak szerint szép a mosolyom. és most ezzel piszkálnak hónapok óta.

Én viszont kiállok magamért. Bár az elején engedtem, lekenyereztek egy iphone al, de amikor a berakásra került volna a sor, akkor én fogtam és inkább kisétáltam az ajtón.

Persze a telót visszaadtam apámnak, aki persze nem akarta elfogadni, de betettem egy borítékba és rátettem az ülésére a kocsiban.

Viszont még mindig nem fogták fel hogy nem, és állandoan szexálnak vele. Folyamatosan teszik pokollá az életemet. már nem engednek el sehova.

Már nem engednek netezni sem sokáig, csak kevés ideig, ha meg nem akarok aludni 9 kor, akkor áramtalanítanak... és mindezt egy nyomorult fogszabályzó miatt.

Mi a fenét tegyek? Mert engemet úgysem fognak betörni, én férfi vagyok, és már a kollégiumnál sem tudtak betörni, pedig ott még fiatal voltam, de megmondtam hogy ha odaküldenek, elszököm, és már a felvételin "elintéztem" hogy ne vegyenek fel.

Félek ebből tényleg az lesz, hogy meggyűlölöm őket. elég depis vagyok mostanában más dolgok miatt, de ezt nem írom le mert nem ebbe a témába való.


15F


2011. febr. 25. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
91%
Hat ha vannak "mas dolgaid", nem is csodalom, hogy rovid porazon vagy fogva otthon. Meg nem vagy ferfi, csak 15, egy kamasz.
2011. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
96%
Ja, persze, 15 évesen férfi, pláne ilyen hozzáállással... Ezért érdemes idejárni, jókat lehet röhögni az olyan gyerekeken, mint te :)
2011. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
régen már felnőtt voltál 14 évesen. igen is férfi vagyok, nem lány....
2011. febr. 25. 12:47
 4/72 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem próbáltok meg megegyezni? Nem muszáj olyan fogszabályzót hordanod, amit állandóan kell, van éjszakai fogszabályó is. Nekem is volt, pedig eleinte én sem akartam, most mégis hálás vagyok érte. Egyébként meg a fogszabályzó egyáltalán nem ciki, rengeteg ismerősömnek van, és még sosem állták körbe őket, és nem kezdtek el mutogatni rájuk, meg röhögni...
2011. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
20%

szerinted jogod van így dönteni! Tarts ki az elveid mellett, ha hiszel bennük! Nem vagy már csecsemő, hogy a szüleid helyetted döntsenek!

Csak hiúságból nem akarod? Mert akkor megértem, már fiatalabb korodban kellett volna, amíg kevésbé volt ciki:)

2011. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
90%

Férfi????? Ne nevettess már.... :D:D:D Ha szépek a fogaid, biztos nem kéne fogszabályzó.... ez az egyik.... A másik meg hogy sztem te rittig a szüleid ellen akarsz lenni.... ez undorító... a szülők csak jót akarnak neked.

Grat a "férfias" felfogásodhoz!!!! :D

22/L

2011. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
87%

ha a fogorvos azt mondja hogy szükség van rá, akkor megértem a szüleidet.

nekem is 15 éves koromba akartak fogszabályzót rakatni, persze nem engedtem, most meg elől nincs 2 fogam, mert egymásra tolódtak és kihullottak...szal a fogorvos véleménye a mérvadó...

20/L

2011. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
100%

Férfi-Nő,Fiú-lány,akkor amit leírtál helyettesítsd be magad

"férfi vagyok nem lány" Te fiú vagy nem lány. Így a helyes.Meg ilyet írsz h régen amikor még fiatal voltál.Miért,most már öreg vagy?Nevetséges.Te igenis gyerek vagy még,kamasz...persze h nem kezelnek felnőtt férfiként,ezt ne is várd tőlük...

2011. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fogorvos is fel akarta tenni, akkor nem éri meg a hisztizést ellene. A fogszabályzó egyáltalán nem ciki, az összevissza álló fogsor viszont az. Másfél-két évet ki lehet bírni, ráadásul ezáltal sokkal tovább megtarthatod a saját fogaidat, mert nem fognak elszuvasodni amiatt, hogy nem tudod rendesen tisztítani a keszekuszaság okán. Te nem férfi vagy, hanem kisfiú ha ilyen a hozzáállásod. A 4 éves kisöcsém is pont így szokott hisztizni, mint most te... Inkább köszönd meg a szüleidnek, hogy fizetik a fogszabályzást, mert nem olcsó mulatság...
2011. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
75%

Méghogy férfi!?


Hisztis pi-csaaa! Bár azt díjazom, hogy a telefont visszaadtad, van még remény, hogy igazi férfi legyen belőled, csak a lázadásodhoz válassz másik frontot!


Addig is: [link]

2011. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!