Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudok tanulni jól énekelni?

Meg tudok tanulni jól énekelni?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan hogy jó vagy rossz-e a hangom. A barátaim nagyon sokat mondják hogy jó de nem akarnak megbántani szóval lehet hogy azért mondják. Mondjuk olyanok is mondták akik nem a barátaim hogy jó vagy "nem rossz" a hangom. A szüleim azt mondták hogy "van egy kis hangom és hogy nem rossz ahogy éneklek". Általánosban alsóba nyertem iskolai énekversenyeket, nem tudom ez számít-e.

Szerintem a hallásom megvan az énekléshez. Hallom ha valaki hamisan énekel és magamat is hallom ha hamisan éneklek. De nem is nagyon szoktam hamisan énekelni. Én a hangomat jónak hallom de felvételről visszahallgatva még a beszédhangom se tetszik, nemhogy az énekhangom....

Ritmusérzékem szerintem jó.


Azt szeretném tudni hogy ha járok énektanárhoz és sokat gyakorlok akkor megtanulhatok nagyon jól énekelni?



2016. aug. 15. 16:12
 1/1 anonim válasza:
Persze, ez egy szerezhető képesség, sok gyakorlással biztos, hogy jó énekhangod lesz.
2016. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!