Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és értékesítő szeretnék lenni. Rengeteg pont kell hozzá. A legkisebb pont az 449. Megnéztem és emelten vagy középen kell érettségizni és kettőt kell választani. Én a törit és a németet választanám. Kérlek adjatok tanácsot, hogy kellene csinálnom? Mindkettőből emelten vagy egyik emelt másik közép? És azon belűl 11-12.-be + érettségi- mindenből 5-ös kell? Meg persze nyelvvizsga.
2016. aug. 17. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Értékesítő? Milyen értékesítő? Ezt arra mondják, aki bármit elad. Magyarul a fél világ értékesítő. Hol van, mi ez, milyen szak?
2016. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mondd, szerinted megérné ennyi munkát belefecconlni? Mármint, tanulj jól, persze, de én már csak tudom, hogy középiskolás korod során még rengetegszer meggondolhatod, hogy mi leszel, és még változtathatsz rajta bármikor. Van időd még végig gondolni, nem hajt a tatár. Amúgy mit értesz pontosan az alatt, hogy értékesítő?
2016. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!