Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Holdra szállás egy stúdióban...

A Holdra szállás egy stúdióban megrendezett esemény volt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 20:26
 1/9 anonim válasza:
Ja ,én voltam az operatőr
2016. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem volt megrendezett, de nácikat találtak a Holdon, úgyhogy már lassan 50 éve nem mernek visszamenni.
2016. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,raadasul nem csak egy holdraszallas volt hanem azthiszem 5 (3 biztosan). Szamomra a legmeggyozobb bizonyitek talan az hogy ugye dult a hideghaboru,es a szovjetek is versenyben voltak. Kettot talalhatsz hogy merre voltak forditva a kemmuholdjaik abban a par napban :) . A hivatalos allaspontjuk az volt hogy az amcsik leszltak a holdra,es a radiojelek a hold felszinerol jonnek. Ami a lengedezo zaszlot illeti (merthogy ez a legkozkedveltebb ellenbizonyitek),felteve hogy a foldon forgattak:vajon hany cenzor nezhette at a felvetelt mielott leadtak a teveben? Letezik hogy senki sem vette eszre hogy bakker a szel lengeti a zaszlot? Es vajon hany szovjet tudos nezhette a teveadast,valamint kesobb a felvetelt? Lehetseges hogy a hideghaboru ellenere rahagytak az amcsikra hogy elvigyek a palmat mikozben fujt a szel a felvetelen ami allitolag a holdon keszult? Vagy ok sem vettek eszre...ne maar :) Nade ez csak az en szemelyes velemenyem (szeretem a holdat nezni,es sokat gondolkodtam ezen) lehet h nincs igazam :D
2016. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent telihold van kint,tudjatok hogy mar egy also kozepkategorias fenyekepezogeppel is milyen zsir felveteleket lehet kesziteni rola? Nagyobb kraterek latszanak siman :) probalajatok ki. 3-as voltam ujra.
2016. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hülyeség. A Hold körül keringenek más nemzetek műholdjai is - orosz,- kínai,- indiai. Olyan fényképeket küldenek a Hold felszínéről amelyek 10 cm felbontásúak. Most is ott vannak a holdkompok indító részei és a kihelyezett műszerei. Ott vannak a világ legdrágább autói ( ingyen el lehet hozni...). Jól látszanak az űrhajósok lábnyomai is. A nevezett zászló nem a levegőtől lebegett hanem azért mert egy nagyon vékony fém fólia volt és a statikus elektromos töltéstől idő kellett a beálláshoz. Nem ez a probléma. Hanem az,- hogy a későbbi utazásoknál olyan dolgot is láttak - az egyik kráterben - amit azóta se hoztak nyilvánosságra. De majd ennek a titkosítását is feloldják nemsokára. Cape Ceneverelben közelről meg lehet nézni a teljes Hold űrhajót és a holdkompot is. Egy előadás keretében lejátszák a holdutazást ugyanabban a teremben ami a korábbi vezérlő terem volt - minden műszer eredeti. Ott alkalmazták először a teljesen digitális jel átvitelt. Ennek köszönhetjük a mai mobil telefonunkat...
2016. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dworkyll válasza:
2016. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csimbile válasza:

Igen az volt már bizonyított tények is vannak rá csak olvass utána , de lehetőleg ne magyar oldalakon hanem az angol nyelvűekben benne van a válasz

ez magyar nyelven van : https://www.youtube.com/watch?v=D0gsIm6f0bw

https://www.youtube.com/watch?v=hlDYWs0DGdI

2016. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze. Sőt a holokauszt is egy stúdióban megrendezett esemény volt. Meg a honfoglalás is. Manapság szokás lett mindet tagadni.
2016. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak az összeesküvés elmélet hívei szajkózzák.
2016. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!