Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Nem tudtam...

Melyik a jobb? Nem tudtam eldönteni, hogy melyik élet lehet kellemesebb.

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősöm, akit mindig irigyeltem, mert mindenből jó volt. Nem kiemelkedő, közepes. De mindenből, semmiből se volt rossz, semmiből sem kiemelkedő. Mindenki szereti, a társaság alapja. Én megosztó személyiség vagyok. Vagy valaki nagyon szeret, vagy szörnyen útál. Pont az ellentéte vagyok. Komolyan rajzolok, és ez az a dolog amiből igazán jó vagyok, nagyon kitartó, amit elhatározok biztos megcsinálom, még ha gyenge is vagyok belőle. Viszont nagyon gyámoltalan vagyok, figyelmetlen, összeszedetlen. Még ahhoz is lusta vagyok hogy valakivel veszekedjek, energiatakarékosságból inkább csak mosolygok rá. Ezzel páran azt indokolják hogy beképzelt vagyok, pedig nem hinném hogy adtam arra okot hogy ezt mondják. Mindig is visszafogottan öltöztem, fiúsan kicsit, nem beszéltem lenézően senkivel. És azzal is érveltek hogy felvágok a rajzaimmal meg az eredményeimmel, pedig nem tettem, nekem csupán csak ezek vannak, nincsen igazi barátom, magányosnak érzem magam, nem vagyok az az igazi vagány csaj, a bulik központja, semmi másra sem tudok koncentrálni csak a gondolataimra, és a célomra hogy grafikus legyek, de senkivel em tudtam megosztani ezeket. És nagyon félek az új emberektől, ezt úgy értsétek, hogy régen inkább nem ettem fagyit, csak ne keljen odamenni az eladóhoz. Szóval nemtudom melyik a jobb. Semmiből sem kitűnni, de mindenből jónak lenni Vagy magányos idiótának lenni aki viszont más dolgokban kiemelkedő.
2016. aug. 19. 22:13
 1/1 anonim válasza:

Én inkább a "semmiből sem kitűnő, de mindenből jó" vagyok, de szerintem a "magányos idiótának lenni aki viszont más dolgokban kiemelkedő" egy fokkal jobb. Persze lehet, hogy csak azért érzem így, mert a másik csoporthoz tartozok :D

Ha semmiből se vagy kitűnő, csak mindenből jó, akkor általánosságban elmondható, hogy nem fogsz nagy sikereket elérni. Míg ha valamiben kiemelkedő vagy, akkor azzal sokra viheted, a többi terület meg kit érdekel? Személyes véleményem csak, de kíváncsi lennék több ember véleményére is :)

2016. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!