Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha komolyan...

Mit csináljak ha komolyan zaklatnak facebookon és Youtubeon?

Figyelt kérdés
Mostanában két ember megállás nélkül zaklat. Mára már olyan komolyra fordult, hogy több tízezer ember van ellenem és kettőjük miatt facebookon, Youtubeon, emailen sőt még képfeltöltő oldalakon sincs nyugtom. Mindenhol egy csomó ember zaklat miattuk bármit csinálok, letiltani meg ennyi embert lehetetlen mert percenkén jönnek az "anyázások". Fel lehet őket jelenteni valahogy? (mármint a két kezdeményezőt) vagy ilyenkor mit csináljak? Kérlek segítsetek!
2016. aug. 20. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy mit mondanál a rendőrségen?


"Jónapot kívánok, szeretnék feljelenteni két embert, nem tudok róluk mást, csak, hogy az egyik neve goblinfing99, a másik pedig mutyuska8."

-és mégis miért akarja feljelenteni őket?

"Mert csúnyát mondtak nekem az interneten"

-János, hívd az elmegyógyintézetet, megint fogtunk egyet.


KB így zajlana a dolog.

NEM tudnak ez ellen mit tenni, nincs más dolgod, mint otthagyni a youtubot és a facebookot.

Nem nagy dolog, ugyan úgy élhetsz nélkülük, esetleg más néven csinálsz újat. Ilyen egyszerű.

2016. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt értem. De mára olyan szintre fajúlt hogy az utcán is volt rá példa hogy basztattak. Egyébként tudom a teljes nevüket hátha az még ér valamit. És nem csak csúnyán írt, az "anyázással" csak példálóztam. Vannak olyan helyzetek amik komoly élettani hatásuak lehetnek. Már nem csak szavakról van szó, Viszont ezekről az emberekről nem tudok semmit. És köszi a választ!
2016. aug. 20. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az utcán történik a zaklatás az már egy teljesen más kategória, abban az esetben azt a személyt feljelentheted, mert az már KOMOLY dolog!
2016. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!