Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen a tanulási módszere?

Kinek milyen a tanulási módszere?

Figyelt kérdés
Szeptembertől gimibe megyek, ami elég nehéz. Tehát arra lennek kíváncsi kinek milyen a módszere. Valami tipp, tanács vagy esetleg azt is hallotam hogy relaxalos zene (szöveg nélkül) is jót tesz.

2016. aug. 20. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én régebben úgy tanultam hogy először végig olvastam a leckét,utána megpróbáltam fejből elismételni a lényeget.Ha nem ment akkor szakaszosan újra elolvastam és megpróbáltam megjegyezni a lényeget.Ha sikerrel jártam akkor újból átolvastam a leckét


Aztán este mielőtt lefeküdtem mégegyszer átolvastam a leckéket


Ehhez képest nem voltam valami jó tanuló, olyan 3.5 körüli volt az átlagom,mondjuk nem is szerettem tanulni és egyik tantárgy sem érdekelt

2016. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ha leírok valamit, azt elég könnyen megjegyzem, utána párszor elolvasom és már tudom is. Ha nem tudom így megjegyezni, akkor próbálok összefüggéseket keresni, vagy néha gyártok és az alapján eszembe jut.
2016. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!