Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Kitty Tailor kérdése:

Mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel?

Figyelt kérdés

Nos abba a helyzetbe kerültem, hogy 19 évesen nem kellek sehova az orvosok által le írt diagnózisok miatt (per pillanat teljesen tünet mentes vagyok) Sajnos családi problémák miatt abba kellett hagynom az iskolát pedig az eredményeim jók voltak. Most itt vagyok érettségi nélkül, úgy hogy a legpitibb munkahelyekre se kellek mert nyomorékként kezelnek pedig amúgy semmi bajom. Dolgozni szeretnék hogy tanulhassak , de nem jutok 1ről a kettőre. Voltam sok olyan helyen ahol nem foglalkoznak az orvosi papírokkal de annak sosem volt jó vége , a nevesebb cégeknek meg nem kellek a legalja munkákra sem.

A rosszmájú emberek kíméljenek, így is eleget fáj a fejem emiatt.


2016. aug. 21. 03:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a nyafogást, az önsajnáltatást és hogy mindig mindenre keresel valami kifogást.


Fejezd be az iskolát, érettségizz le és menj el dolgozni. Nyafogással nem jutsz előrébb!

2016. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nyafogok! Adj pénzt iskolára és röhögve befejezem!
2016. aug. 21. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!