Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék ezzel a helyzettel...

Mit tudnék ezzel a helyzettel kezdeni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
húha. hát akkor írjunk kisregényt. alapból az van, hogy van egy barátnőm (14), akivel, ha a szőnyeg alatt közlekedek, laposkúszásban, egész jól el lehet lenni. magyarul ha nem szólok hozzá, vagy ha annyit mondok hogy igen vagy nem, akkor semmi baja nincs. viszont ha már 25nél magasabb intelligenciaszintet megkövetelő mondatokban kezdek beszélni, akkor rögtön körülöttem forog a világ, mindig beleszólok abba, amit Ő mond, és különben is, hogy jövök én ahhoz, hogy megkérdőjelezzem a véleményét, amikor úgyis NEKI van igaza (zöld az ég és kék a fű esete). egyébként olyan szintű feltűnési viszketegségben szenved, hogy olyan már nincs is, nem rég halt meg egy számára nagyon fontos állat, és ez idáig oké, de már egy hónapja az egész város erről csámcsog, és egy nap elmondja 30szor hogy hogy halt meg, mind a 30szor másképpen. a másik eset, hogy ha valami van velem és valaki netalántán érdeklődne h mi a pitsa van velem, akkor neki hirtelen ugyanaz a baja lesz csak még súlyosabb és persze rögtön híresztelni kell (pl nekem évek óta fáj a térdem, teljesen tönkrement, műteni akarják, futni nem futhatok. csodák csodája, rá egy hétre hogy odaadtam az igazolást a tesitanárnak hogy mi a rajz a sajtban, az egész iskola azzal volt tele, hogy a bnőmnek már szinte le akarják vágni a lábát). egy ideig tűrtem de mostmár iszonyatosan elegem van ebből (is). még egy dolog, annyi hogy mindketten lovagolunk, és most ők lónézőben vannak (lovastudását inkább nem részletezem, de ha azt nézzük hogy magától tanult lovagolni, akkor úgy viszonylag tűrhető) és állítólag agyondicsérték a lovaglását és felajánlották neki, hogy lovagoljon azon a helyen, ahova elment lovat nézni. egy az, hogy én ezt alapból nem hiszem el, kettő pedig az hogy én egy pár éve versenyzek és egy picivel talán többet láttam mint ő, és mondtam neki, hogy én (mondom: én!!) arra a helyre nem mennék mert hát na. erre ő teljesen kiakadt h én hogy merem megkérdőjelezni azt amit ő már eldöntött. erről csak annyit, hogy nekem azért van egy kis tapasztalatom a dologban és mint ilyen, elvárom azt hogy ha még megfogadni nem is fogadja meg de tudomásul veszi a véleményemet és nem pofázik vissza. persze besértődött és rögtön iszonyatmély depresszióba esett. egyébként már a hangulatváltozásait se tudom követni, de már nem is vagyok hajlandó. ő szentül állítja magáról, hogy többször is volt depressziós (elmondanám h az ha egy napig bőg az ember az hírből se depresszió), és az oké h pánikrohamos, de arra még rá is játszik. na most a lényeg: én mellette álltam akkor is amikor meghalt a lova, meg eddig végig, bármi baja volt, és oké h veszekedtünk (1x se kért őszintén bocsánatot, csak ilyen "jólvan bocs, b*meg" típusú bocsánatkérésben volt részem) de hát ki nem? de mostmár nagyon elegem van abból hogy csak adok, adok, adok, tűrök, és nem kapok csak ócsárlást és azt h milyen hülye vagyok, és a fű alatt kell közlekednem, nehogy valamivel megsértsem. ha beszélni akarok vele erről, megsértődik és csak azért is a maga igazát fújja és sokszor már ott tartok hogy szívem szerint leüvölteném hogy "most bekussolsz és meghallgatod amit mondani fogok és nem szólsz bele", mert más már tényleg nem használna. Én már saját eszemből mást már nem tudok csinálni, bocsi hogy hosszú voltam, de ezt azért le kellett írnom. Tanácsot kérnék és nem véleményezést arról, milyen sz@r barátnő vagyok. köszönöm szépen.
2010. jún. 5. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

A 14 évesnél mágálltam, ennyi bőven elég volt. CSak azon gondolkodj el, igazi barátok vagytok-e (a válasz az ilyen esetek 99%ában nemleges)

Nem áll meg ennyi idősen a világ, nézz új, normális barátok után. Tanács a jövőre nézve: ne te szívj 1 paraszt miatt, nem éri meg.

2010. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tipikus ameriakai tinifilm - egy nagyszájú full önző barátnő, és az elnyomott szürke kisegér esete ... reméljük végül esetetekben is változik a helyzet, és észhez térsz, hogy semmi keresnivalód mellette, egyedül is megállod a helyed!
2010. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szia!

Hát, elolvastam. Tudod ez olyan dolog, hogy ez a Te oldaladról van, nem tudom mit mondana a másik. A másik, hogy, hogy most biztosan haragból írtad amit írtál, talán reggelre elmúlik. Ha tényleg ilyen a helyzet ahogy írtad és nem csak méregből írtad akkor "csak" annyi a teendőd, hogy szépen leépíted. Keress más barátnőt!

2010. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Basszus én valóban pánikbeteg vagyok, és a barátnődtől már te leszel az,nem ő. Sürgősen koptasd le a vaslapáttal magadról.
2010. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem mondod komolyan h ezek után mind amit itt leírtál ezek után még vele lógsz??!!?! sürgőssen keress hozzád illő értelmes barátnőket!
2010. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne a véleményed mond, az senkit sem érdekel. Csak közöld a tényeket, aztán hagyd hogy emésztgesse. Látom nem tünt fel, h ugyan úgy viselkedés, és reagálsz mint ő. :D Mindketten önigazolást akartok. Egyikőtök enged, v eluralkodik a másikon, ez a megoldás. Vagy csak egyszerűen ott hagyod a picsäba. Am ez a szóhasználat ixdé. "szőnyeg alatt közlekedek" x)
2010. jún. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

hát szívesen hagynám a p.csába a csajt, az a gáz h osztálytársam, rajtam kívül meg senki nem viseli el a hülyeségeit és amikor másokra megsértődik, rögtön hozzám jön és elvárja h igazat adjak neki. miatta meg másik suliba nem akarok átmenni.

azzal nem értek egyet, hogy ugyanúgy viselkedek, mint ő mert sztem az ha vki szív meg az ha vkit szivat, nem ugyanaz.

és amit tegnap írtam, nem dühből írtam, ez már egy ideje nagyon idegesít és nem valószínű h holnap reggel úgy fogok felébredni h "de b*szottjó nekem! szívjunk még egy kicsit!" szal értitek.

2010. jún. 6. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha elvár tőled valamit akkor neked máris azt kell csinálnod? Jesszusom ennyire gyenge az önérvényesítő-készséged? Ha azt akarod, h ennek legyen vége akkor állj a sarkadra és ne csak nézz, mint a hülye. Nyersen fejeztem ki magam, de már biztos hozzászoktál.
2010. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

látom félreértitek v nemtom h én mondtam-e hülyén. szal robot még mindig nem vagyok, nem fogok igazat adni neki ha nincs igaza, a csácskája se vagyok, nem pattanok rögtön, ha valamit akar. ennyire hülyének ne nézzetek. köszi.

22:37es, elolvastam, utánanéztem, szinte minden teljesen illik a lányra, ami inkább nem az az, hogy már a környezete se nagyon tudja elviselni (már mondtam) mert mindenkinek elege van abból hogy már túl sok és nagyon erőltetett az egész ember. és akkor megy a jelenetezés, ahogy le van írva a cikkben. hát nemtudom.. lehet h kéne neki egy pszichológus.

2010. jún. 6. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!