Miért szakitott?

Figyelt kérdés
Egyiknaprol a másikra letörölt minden közösségi oldalrol. Csak annyit irt hogy legyen vége. Előtte valo nap még kézenfogva mentünk meg még aznap amikor szakitott ilyen hajnali kettőkor beszéltünk és semmi baja nem volt. Van egy haverja aki folyamatosan basztatta azzal hogy velem van..de tényleg nagyon meg nekem is folyton beszolt sőt mèg mindig beszol de az exemnek is. Aznap amikor szakitottunk összefutottam az exemmel odamentem hozzá hogy akkor beszéljünk ès elkezdte mondani hogy maradjunk baràtok meg a 2 haveri társaságunk kezd összeszokni és egy társaság lesz szoval igy nem jo meg minden mert nem akar rosszba lenni. De ha lent vagyunk akkor folyton néz meg minden. Meg ha meglát valahol akkor is néz..nem tudom miért szakitott pontosan..és nagyon idegesit ez hogy nem tudom mi van...

2016. aug. 21. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A haverjait miért zavarja az, hogyha veled jár? Nem tök mindegy nekik, hogy kivel jár a haverjuk?

2. Mi a p*csának haverkodik olyanokkal, akiknek akkor felel meg, hogyha nem jár veled? Nem értem. Most ez így jobb neki? Te nem vagy vele, de a gonosz parancsolgatós "haverjai" igen. Én ezt nem értem.


Te ilyen soha ne legyél. Ha helyetted megmondják a barátnőid, hogy kivel járj, meg hogy ki a szép, meg ki csúnya, akkor hagyd ott őket, mert azok nem a barátnőid. Mármint véleményük lehet, de nem befolyásolhatnak téged a döntésedben. Neked van jogod azt választanod, akit szeretnél.

2016. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért zavarta a haverját amugy hogy velem van de folyton mondta neki hogy csalodott hogy összejött velem meg miért pont velem meg ilyenek. Az elején mèg meghallgatta és nemérdekelte de most valahogy ugy elkezdte neki mondani a sok hülyeségét és a feléről kb nem is tudok hogy mit mondhatott...eléggé padlon vagyok miatta mert nem ugy mentünk szét hogy oké megbeszéltük hogy ez és ez volt a gond hanem igy kattant és akkor legyen vége..
2016. aug. 21. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt szépen mond meg a barátodnak. Írd meg neki. Szedd össze a gondolataidat, és egy okosan megfogalmazott szöveget írjál meg neki, vedd bele az én általam mondott gondolatokat is, és a te saját véleményedet is. Érthetően fogalmazd meg, és utána küld el neki. Nem kell visszafognod magad, sem kertelned. Minél előbb írd meg neki, lehetőleg most. Azért ne szóba mondjad, mert akkor ott hibázhatsz, esetleg nem tudod olyan összeszedetten elmondani a gondolataid.
2016. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Letörölt mindenhonnan igy nem tudom megirni neki:) azt is megkérdezném tőle szivesen hogy miért csinálta főleg hogy azt mondta maradjunk barátok...
2016. aug. 21. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Letörölt mindenhonnan, de gondolom a számát nem cserélte le. Azt még tudod. Gondolom van otthon vonalas vagy mobil telefonod. Gondolom azon fel tudod hívni. Vagy sms-t tudsz neki küldeni. Facebookot tudsz csinálni magadnak, ha van interneted. Ha nincs, az egyik barátnődhöz fölmész, akinek van. Ha neki sincs, akkor bemész egy könyvtárba, beiratkozol, és megkéred őket, hogy használhasd a számítógépet. Ott felmész a netre, csinálsz egy facebook profilt, és szépen megírod neki az összeszedett gondolataidat, amit persze már otthon te magad egy papírra megírtál, és átgondoltál. Ennél többet nem tudok segíteni.


Valamint ha kéri, hogy maradjatok barátok, akkor utasítsd vissza, ugyanis nem barát az, aki nem engedi, hogy felvedd vele a kapcsolatot.

2016. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy genetikai gnómnak is megengedném, hogy írjon nekem, nemhogy a barátnőmnek. Arról nem beszélve, hogy a haverjai nem tudnak arról, hogy ő éppen kivel is levelezik/beszélget otthon.
2016. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha nem törölt volna az fb ismerősei közül is ezeket most eskü lescreenelném és megmutatnám neki...amugy ez olyan hogy ma is csesztetett az a haverja engem aki miatt szakitottunk mert ugye előszeretettel szologatott be mindkettőnknek egyre jobban..és nem hagyta abba azzal hogy szakitottunk..ugye egy társaság. De majd akarok beszélni az exemmel hogy pontositsunk néhány dolgot pl azt is hogyy oké hogy barátok maradunk de miért törölt le minden közösségiről..vagy pl hogy ha nem szeret akkor miért néz ugy hogy már másnak is feltűnik meg ilyenek..
2016. aug. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!