Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Többi lent.

Miért van ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Elhatároztam hogy lerajzolok egy képet. El is kezdtem hát,és egyszerűen nem tudtam tovább rajzolni,mert elrontottam. Nem is csodálkoztam, eléggé siettem.De máskor pedig annyira jól sikerülnek a rajzaim. Bosszant hogy nem tudtam megcsinálni. Pedig nagyon megakartam rajzolni. Szerintetek miért van ez?

#Rajzproblémák
2016. aug. 21. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy siettél. :) Valószínűleg a többit jobban kidolgoztad, több időt fordítottál rá. Vagy lehet, hogy egyszerűen nem volt ihleted hozzá. (velem sokszor van az utóbbi.. ) Egyébként megnézhetem a többi rajzot, ha elküldőd privátban? :) Csak mert ezzel akarok majd foglalkozni, és szeretem mások rajzait is megnézni :)
2016. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!