Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova fajul ez a mai világ?

Hova fajul ez a mai világ?

Figyelt kérdés

14 éves kislányom ma az ebédnél ülve mesélte,hogy megkérdezte egy nála 2 évvel fiatalabb kislány,hogy ő eddig hány fiúval volt.. Lányom megmondta neki,hogy "én egyel se,még csak 14 éves vagyok"

A másik kislány mondta,hogy ő már nem szűz,és két kezén meg sem tudja számolni,hogy hány fiúval volt eddig..Lányom elmondása szerint az a lány dohányzik is (12 évesen!) és az öltözködése is túl kihívó,a szülei hanyagok,nem foglalkoznak vele,szóval nem hinnénk,hogy csak viccel.. Kislányom 14 évesen még a Disney előtt szokott ülni,és a 14. születésnapjára is babát kért,az a kislány meg már dohányzik is,meg nem szűz.. Hát én teljesen elkeseredtem,hogy hova fajult a mai világ..


2016. aug. 22. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán hazudozik bármelyik , menő mást mondani meg átcseszni a másikat , ez a rajz filmekben is így megy . A korszakunk nem jobb se rosszabb a régmúlttól se a jövőtől . Mindenhol minden területen találunk amit lehet fejleszteni és elhagyni is .
2016. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy a te lányod jobb, mert ő meg a másik véglet...
2016. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit ebben a korban elhencegnek más kislányoknak, azt osztani kell kettővel, de azzal együtt rémisztő. Egyáltalán az rémes, hogy 12 évesen van erről fogalma és használja ezeket a kifejezéseket és hatni próbál velük).

Nagyon sok ilyen gyerek van most már, még ha bele is kalkuláljuk, hogy a sztorijának mondjuk a fele kitaláció, akkor is ijesztő sorsok rajzolódnak ki.

Nekünk a suliban van most egy lány, aki rendesen kimaradt, mert annyira elzüllött, hogy az apja minden éjjel autóval keresi az utcákon, nemegyszer a rendőrség is kereste már, és volt, hogy füves cigivel találták az egyik bevásárlóközpont parkolóházában egy kétes bandával... na ez a kiscsaj pl olyan, hogy több f*** fogott 13 évesen, mint kilincset... az anyja valami lezüllött nő, alkoholproblémákkal, aki csak az új pasijának él. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ezek a gyerekek általában otthonról hoznak valami gondot, általában szeretethiányt, figyelemhiányt.

30/N

2016. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez elkeserítő, de jó olvasni, hogy vannak még normális fiatalok, mint a lányod, és normális szülők, mint ti. Beszélgessetek sokat a lányotokkal, mert a fiatalok azért akárhogy nézzük, befolyásolhatóak. Nem lenne jó, ha egy ilyen kis ribi miatt a lányotok is megkergülne.
2016. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!