Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyik kérdésnél azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik kérdésnél azon sírnak a férfiak, hogy a nőknek csak az izmos férfiak jönnek be, másiknál meg hogy minden nő a vékonyakra bukik, hová fajul a világ. Nem érzitek az ellentmondást?

Figyelt kérdés
Nyilván az érintett férfiakra/fiúkra vonatkozik, nem azokra, akik nem írtak ilyet.
2016. márc. 21. 22:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
11%
Az abszolút kedvenc a vékonyan izmos... Meg a pisze orr, átlagmagasság, világos haj és szemszín, sápadt bőr vagy az a tipikus menőszörfözőgyerek barnaság, de azt csakis csipsz-sárga hajjal.
2016. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki a kulsejere fogja, pedig altalaban a fejekben van a problema. (mindket nemnel)
2016. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
0%

#2

Igazolja állítását!

2016. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
31%

A nők mást értenek vékonyon mint a férfiak. Nincs ellentmondás.


A nőknek ez a vékony:

[link]


Ez pedig a valóság:

[link]

2016. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
8%

#4


Na mit mondtam, hogy a vékonyan izos lesz a nyerő? A nagydarab gyurmákra már megy a fujjolás, hát még aki simán csak átlagos vagy kövér...

2016. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
94%

Ès ne feledkezzünk meg azokról sem, akik az alacsonyságukra fogják hogy nem találnak társat,közben meg egy csomó alacsony férfit látni nővel az oldalukon..ezek csak kifogások,mert azt ugye a legegyszerűbb találni(ugyanúgy kifogás szerintem pl a súlyprobléma vagy pénz kérdése).. de azért valljuk be,a többség jogos,hiszen a legtöbbnek már számos negatív tapasztalata van ismerkedés terén(elutasítás elutasítás hátán)..ilyenkor pedig egy idő utàn joggal teszik fel a kérdést: mi az amiért folyamatosan kudarc ér ha próbálkozok egy nőnél? Mi az ami belőlem hiányzik? Ez pedig egyszerű: az alacsony azt hiszi azért nem kell senkinek,mert alacsony,a vékony azért mert vékony,stb.. közben meg lehet hogy teljesen más az oka..ezt nem tudom, viszont az biztos,hogy aki megtalálja ezt a bizonyos valódi okot,ès tud rajta változtatni, akkor sikeres lesz a nőknél :)

Kivéve a turcsi, ő egyedül marad XD

2016. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
6os Jöhetne már :( Tegnap könnyesre röhögtem magam az este folyamán.
2016. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%

#6


És ha az ok megváltoztathatlan? Pl tipikus szerencsétlen aki mindegy mit csinál mindig megszívja? Az a fajta aki kimegy és leszarja egy madár rögtön, utána nekimegy a kocsijának egy ZIL a parkolóban, éppen 1 percel kési le az ebédet, pont elfogyott minden jegy mikor a moziba menne, pont elvittek minden akciót a boltban, pont lekési az utolsó busz stb.

2016. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
26%
Ès ne feledkezzünk meg azokról sem, akik az alacsonyságukra fogják hogy nem találnak társat,közben meg egy csomó alacsony férfit látni nővel az oldalukon! hol merre? én sehol nem láttam ilyet pedig sok helyen megfordulok 1 nap és direkt ezeket figyelem és sehol semmi
2016. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos hírt kell közölnöm veletek.

Turcsy az éjszaka folyamán bannolásra került.

Az GyK saját oposszumjának tekinti.

Újraélesztéséről a netszolgáltatója fog gondoskodni, mikor föld reg-hamvait dinamikus IP-címbe csomagolva végül átadja a honap enyészetének.

2016. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!