Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 évesen tetoválás?

17 évesen tetoválás?

Figyelt kérdés

17 évesen milyen veszélyekkel jár a tetoválás?

Gondolok én itt arra,hogy nem vesznek fel munkahelyre,és hasonlókra.

Az alkaromra szeretnék csináltatni egyet majd 18 évesen.

Milyen tetováló szalonokat ajánlotok nekem,ahol biztonságos a varratás? A válaszokat köszönöm szépen! ( F )



2016. aug. 22. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Green Skull Tatooban csináltam, minden rendben volt vele, nagyon korrektek voltak.

Attól függ milyen területen akarsz elhelyezkedni, de most már nem jellemző, hogy emiatt nem vennének fel.

2016. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Grafikus,3D modellezőnek készülök,és köszönöm szépen a gyors választ. Legyen szép estéd!
2016. aug. 22. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Grafikusként nem hinném, hogy lesz problémád. :)
2016. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2*Sü ***** válasza:

> 17 évesen milyen veszélyekkel jár a tetoválás?


A legfőbb veszély, hogy idővel változni fogsz. Változni fog az ízlésed, érdeklődési köröd, személyiséged, akár 180°-os fordulatot is vehet a világképed, értékrended. Persze itt kérdés, hogy mit szeretnél magadra tetoválni, egy nonfiguratív ábrával valószínű ez a probléma nem fog annyira markáns lenni. Viszont lehet, hogy mondjuk 40 évesen nagyon nem fogsz egyet érteni a mai önmagaddal, nem fogsz azonosulni azzal, amit a bőrödön viselsz.


Lehetnek belőle hátrányaid, valóban tűnhet egy munkáltató szemében negatívumnak. Persze nem fogod ezt direkt megkapni, mint kritikát, maximum annyit, hogy nem éreztek kellően motiváltnak az adott munkahely betöltésére. Lehet kerülhetnél olyan pozícióba, amire a tudásod, képességed szerint kerülhetnél, de a tetoválás miatt nem fogsz. Persze itt a tetoválás helye is érdekes lehet, de ha túl feltűnő helyen van, akkor problémaforrás lehet, ha eldugott helyen, akkor meg nem túl sok értelme van.


Érdemes jól átgondolni, hogy akarsz-e egy életre szóló döntést hozni így 18 éves fejjel, alig pár évnyi valóban tudatos tapasztalattal, kialakulóban lévő értékrenddel, személyiséggel a hátad mögött. A rajongásodat, világképedet sokféleképpen ki lehet fejezni. Biztos, hogy a tetoválás a legjobb mód erre? Ez egy örök életre szóló dolog lenne. (Bár lehet eltávolítani tetoválást, de elég macerás, nem is olcsó, és nem is veszélytelen.)

2016. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak voltak. :)
2016. aug. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!