Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha jó kisfiú vagyok és szeretn...

Ha jó kisfiú vagyok és szeretném felszerelni a biciklimet KRESZ-es kütyükkel, milyen alternatívákat tudtok mondani, prizmára, ami nem csúnya, és csengőre ami legalább vicces, aranyos, vagy legalább ötletes, nem csak egy rusnya csengő?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy haverom csengő helyett gázdudát szerelt a bicikliére. Nem tudom mennyire szabályos, de jó hangos.
2012. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy csak csengő lehet és én most jó kisfiú vagyok:P nehogy valaki azt mondja tegyek fel egy kolompot mert azt piroskezezem:P
2012. jún. 20. 22:01
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
Prizma helyett öntapadós fényvisszaverő fólia tökéletes. Csengő? Hát nekem a legjobb lenne egy Mirrycle, ami gyakorlatilag észrevehetetlen, illetve egyenes kormánynál az Acor gyárt olyan fékkart, amibe integrálták a csengőt. Ha hagyományos csengőben gondolkodsz és csak a "rusnyasága" zavar, akkor szereld olyan helyre, ahol nincs szem előtt (pl. nyeregcső, ahol könnyen elérhető, ha szükséges). Előnye még mindegyiknek, hogy a kormányon nem foglal helyet...
2012. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen vicces, katica meg mittudomén izé alakú csengők, keress rá gugliban. Mondjuk szerintem ezek kicsit lányosak, de hátha találsz valami jót.
2012. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


válogass.

2012. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Prizma helyett nekem fényvisszaverő csíkos gumim van. Küllőprizma nélkül nem szabályos, de nagyon jól látszik, nagyon jellegzetes alakja van, könnyen felismerhető belőle, hogy kerékpár közeledik.
2012. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
6: küllőprizmám nekem sincs -illetve van, de nem lehet felszerelni (X4-es felnim van, aminél a küllők közti távolság nem kompatibilis a prizmával). A rexlexcsíkos gumi mellett mindkét keréken 18-18 küllőre pattintható fényvisszaverő csövecske is van; ha valaki nem lát meg, az vegyen fehér botot...
2012. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, prizmára már találtam öntapadós ragasztócsíkot, az nagyon bejön, viszont csengőt még mindig keresek... leginkább valami olyan kéne amit egy outira feltehetek szívbaj nélkül. az első válaszolók között volt már egy jó, de sehol nem találok olyat:(
2012. jún. 22. 10:01
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
outira szvsz legjobb lenne a Mirrycle kormányvégbe dugható verziója -vagy valami hasonló...
2012. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!