Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hason, háton, vagy oldalfekvés...

Hason, háton, vagy oldalfekvésbe szoktatok aludni?

Figyelt kérdés
Nekem evolúciósan úgy alakult, hogy mindig hason aludtam gyerek, és tinédzser koromban, háton, meg oldalt képtelen voltam. Aztán egyszer eltört a lábam, és kénytelen voltam a gipsz miatt oldalfekésbe aludni. Kínkeserves hetek alatt megtanultam, rászoktam. Gyógyulásom után tudtam váltogatni a hason, és oldalt való alvást. De aztán később, folyamatos pánikroham-szerű állapotok törtek rám hason fekve, nem kaptam levegőt, és a szívem is intenzívebben vert, úgyhogy maradt az oldalt fekvés, és nagy ritkán háton is el tudtam már aludni, ami azelőtt soha nem sikerült. Most meg már ott tartok, hogy oldalfekvésben és elég gyakran van ez a pánikszerű hangulat, és már szinte csak háton vagyok képes elaludni...

2016. aug. 23. 13:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!