Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltakarni a...

Hogyan tudom eltakarni a hajas fejbőrömet?

Figyelt kérdés
2 napja 4 szemölcsöt távolítottak el a hajas fejbőrömről és nagyon ocsmány így a fejem,hogy le van borotválva és a kötés is nagyon csúnya, ezt nem nagyon szeretem mutogatni. És most kezdődik ugye az iskola, és a mi sulink egyházi,tehát az évnyitón,a templomban nem vehetem fel a sapkát, így látják a fejem. Na meg persze suliban se lesz szabad hordani. Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnám eltakarni a fejem? Előre is köszönöm a válszokat! 17/f

2016. aug. 23. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
told le az egész fejed 0 ással aztán nem lesz kontraszt :))
2016. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem lehet mert még rajta van a kötés, és nem szabad nyírni mert belemegy a sebbe:D A kötésnek is ilyen masni alakja van és elég b*zis..:"D
2016. aug. 23. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel nekem volt balesetem még nagyon rég akkor a fejemen összevarrták a sebet és ott nekem nem is nő hajam már :D és nekem is ilyen sapka szerű kötés volt eléggé idiótán néztem ki vele :D nem hiszem h emiatt cikizni fognak :D mondd meg nekik hogy házatok mögött találtál egy grizzlyt és vele harcoltál :D és te nyertél
2016. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! :D de jobban örültem volna ha nekem is olyan sapkaszerű akarmit raknak a fejemre... ez így most nagyon kínos :/
2016. aug. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!