Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 éves évfordulónkra mit...

2 éves évfordulónkra mit adjak a barátomnak ajándékba?

Figyelt kérdés
Most leszünk két évesek, és már ez a két év során megleptük egymást sok kis és pár nagyobb dologgal is... Szereti az autókat, és focizik. Valami kreatív dologra gondolok, akár amit én készítek de ötletes egyben hasznos. Ilyenek hogy párna, közös póló már csináltattam neki. Szereti a cuki, aranyos szívhez szóló egyedi dolgokat. Esetleg valami ötlet?

2016. aug. 23. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el disney land-be.
2016. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok. És olyan dolgokra gondoltam mint pl egy párna közös képekkel, fotóakbum, egy telefontok képpel stb.. egyedi dolog. Nem egy cd.
2016. aug. 24. 07:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem én akarok lenni ennek a kérdésnek az elrontója de rám hárul a feladat.


Ha van ötleted miért a kérdés


Szerintem apostol cd-t vegyél neki

2016. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felejtsétek már el a Cd-ket. Igen van ötlet, csakhogy ezeket már mind kapott.
2016. aug. 24. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
ha futballozik akkor ajánlom neki a Mesterhármas című számot Fásy Ádámtól,Bunyós Pityutól és Sláger Tibótól.. ez szóljon miközben viszed a tortát neki
2016. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!