Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek/készítsek a barátom...

Mit vegyek/készítsek a barátomnak az első évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki valami emlékezetes ajándékot adni, amit soha nem felejt el...eléggé maximalista vagyok szóval nem bögrét meg ilyen egyszerű dologra gondoltam. Ötletek?

2016. aug. 7. 15:41
 1/5 anonim válasza:
Képek? Már mint sok kép össze rakva egy nagyobb képre, és minden évben az az évi emlékek össze rakva, szerintem ez elég maradandó emlék lenne :)
2016. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vagy lehet olyat hogy ugye 1 év=1 db. valami

12 hónap=12 közös kép

52 hét=52 darab apró kis valami

365 nap=365 mini szivecskés Smarties

Remélem tudtam valami ötletet adni:)

2016. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

közös képetekből/képeitekből puzzle? :)


szerintem nagyon kreatív :)

2016. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vagy próbálj meg élményt ajándékozni. Vegyél valami olyat amit ketten is tudnátok csinálni vagy olyat amit mindig is ki akartatok próbálni,pl. bungee jumping ( erre biztos emlékezni fogtok), búvárkodni, ágymoziba menni, együtt lovagolni stb. Ha tudod mi a pasi szeretetnyelve pl minőségi idő vagy elismerő szavak akkor sokkal könnyebb dolgod van. Mondjuk kényesztesd egész este vagy ilyesmi.
2016. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jo otleteket kaptal, vegul is mi lett?
2016. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!