Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a videósok,...

Smile Dog kérdése:

Szerintetek ezek a videósok, youtubosok összeillenek?

Figyelt kérdés

szerintetek ez a pár videós összeillik ? megpróbáltam úgy válogatni azért, h hasonlóak legyenek, de ezt ti mondjátok meg. mindegyikre válaszoljatok légyszi ne csak egyre köszi :3


UNFIELD - Ancsa: [link]


Royalszabi - Maris: [link]

[link]


luckeY - Follow Anna: [link]


[link]


Pockos Feri - Doggy Andi: [link]


[link]


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)



2016. aug. 25. 04:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De miért bosszantott fel? Ő nem neked szánta. Nyilván örült, hogy kapott egy normális választ. Nem kell magadra venned feleslegesen dolgokat. Meg azért meg lehet érteni, ha valaki felháborodik azon, hogy nem a kérdéshez illő válaszokat adnak. Végül is ez a GYIK lényege. Amúgy én is 16 vagyok, csak fiúba, de ez a válasz akkor is szemet szúrt nekem. :D Lehet, hogy el kellett volna menni mellette, de nem sikerült.XD
2016. szept. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 Hát igen elmehettél volna mellette mert így te sem válaszolsz a kérdésre és huhuuuuuuuuuuuuuuuu most aztán ideges lesz a kérdező.
2016. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Legyen, de én legalább őt védem, így csak meg tudja bocsátani. XD
2016. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Zimzizim válasza:
Szia!! Ez nem rossz kérdès. Unfield és Ancsa tényleg összeillenének. DoggyAndi már IceBlueBird-el van együtt ha jòl tudom. Folowanna Attilával illik össze...
2016. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!