Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a videósok,...

Smile Dog kérdése:

Szerintetek ezek a videósok, youtubosok összeillenek?

Figyelt kérdés

szerintetek ez a pár videós összeillik ? megpróbáltam úgy válogatni azért, h hasonlóak legyenek, de ezt ti mondjátok meg. mindegyikre válaszoljatok légyszi ne csak egyre köszi :3


UNFIELD - Ancsa: [link]


Royalszabi - Maris: [link]

[link]


luckeY - Follow Anna: [link]


[link]


Pockos Feri - Doggy Andi: [link]


[link]


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)



2016. aug. 25. 04:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Unfieldék tényleg össze illenének.(Bár nem tudom hogy érted, kapcsolatra vagy közös videóra, de én kapcsolatra értelmezem :) )

Royalszabiék nem(mert ő csak is velem illik össze xd) De alapból nem szerintem.

luckeY-ék sem illenek össze szerintem(Anma inkabb Attilával illene össze)

A másik kettőt nem ismerem.

2016. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Maris a lányokra bukik :D
2016. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De azt most nem kell nézni drága okos gyermek.
2016. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 bocsásson meg drága úrnőm, hogy meg mertem említeni
2016. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 Ezt most elnézem neked.:D
2016. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
😃😂
2016. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Inkább arra válaszoljatok ami a kérdés -.-"
2016. szept. 4. 07:23
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert nagyon értelmes a kérdésed b-szod.😁😁Eriggy már de most komolyan.Amúgy én már válaszoltam az 1 es választ.Ha nem.tetszik talán nem kéne ilyen értelmetlen szar kérdéselet kiírni.De mindegy nem akarok egy 10 évessel veszekedni(már ha annyi legalább vagy)
2016. szept. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na hát, kedves utolsó válaszoló, erősen kétlem, hogy te lettél volna az 1. Ő kulturált, jól megfogalmazott választ adott, és nem olyan primitív, színvonalon aluli tuskó paraszt stílusban, mint most te. Ha mégis te voltál, akkor sajnálattal kell közölnöm, hogy te sem állhatsz sokkal távolabb korban 10 évesnél, mert nem ismered azt, hogy ,,Akinek nem inge, ne vegye magára". De szerintem te valami ki tudja honnan szalasztott szánalmas kis troll vagy, aki itt éli ki magát. Amúgy a kérdést illetően nem tudok nyilatkozni, mert ezt még őszintén szólva nem tanulmányoztam, de ez a válasz nem kerülhette e a figyelmem...
2016. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Bármennyire is nehezedre esik elhinni de igen én írtam mindkét választ.Hallottál már olyat hogy a viselkedésem attól függ hogy te ki vagy? Igazad van nem vagyok sokkal több mint 10 de gyakorlatilag közelebb állok a 20 hoz ha már itt járunk...:D Amúgy de a válaszom mellett el tudtál volna menni egy kattintással senki nem kötelezett rá hogy bosszankodj rajta. 16/L Ja és nem vagyok troll (😂😂😂😂😂) mint látod elsőnek normálisan válaszoltam de amikor egy 10 éves felbosszant hát ne haragudj de...
2016. szept. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!