Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lehet bajba kerülni...

Mennyire lehet bajba kerülni egy képküldéssel?

Figyelt kérdés
Nem szokásom se az ismeretlenekezés, se a képküldés idegeneknek, de hülye voltam. Kérlek ne ribizzetek le, a képen van rajtam ruha és nem pucsítok be, nem nyomom fel a melleimet. Csináltam egy butaságot, tudom.

2016. aug. 25. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg ha privát küldted a képet - azaz nem nyilvánosan hozzáférhetö helyen (pl a facebooknál a mindenki által látható profil nyilvános, a csak ismerösöknek hozzáférhetö nem), akkor az illetö nem teheti nyilvánossá. Ha megteszi, akkor feljelentheted és kötelezhetik, hogy távolítsa el azt, különben komoly pénzbírságra ítélhetik.


De ha a kép önmagában nem problémás, akkor annyira nem is vészes a helyzet.

2016. aug. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok. Nekem küldtek már "extrémebb" képeket is,de soha nem éltem vissza vele,nem küldtem tovább.Ha nem mutogatod rajta magad,csak egy sima kép.akkor ne is aggódj szerintem nincs neki akkora jelentősége.
2016. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!