Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom a tesómat! Segítene...

Utálom a tesómat! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok ő 7 éves fiú anyukám kivételezik vele, és nem csak nálam szereti jobban: Húgom 4 éves és megnézheti nekivaló filmet a tévében mert ha tévét nézünk és ő csak kiejti a gyerekfilm nevét a száján öcsém rögtön ráuszítja anyut aki persze azt mondja:

-Orsi azonnal ülj le és hagyd békén a Zalánt!!

Bátyám 13 éves és anya a földön tépte a fülét és húzta a haját meg rúgdosta és még megvan az egyik karmolás amit az öcsém ejtett rajta, persze ilyenkor sem ő volt a hibás hanem a bátyám mert biztos okkkal mart bele

HÁT NEM!!!

Nővérem még csak 16 éves és az elköltözést fontolgatja.

És ezek alól én sem vagyok kivétel. Életemben 3 és fél évig volt tőle nyugtom plussz a karate tábor ami egy hétig tart évente és oda is 5 éves korom óta járok csak.

Egyébként tegnap sarazott a homokozóban és a sárgás vízbe dobta a sárgolyót és a kapcsopódó víz egyenesen rám ömlött mikor elmondtam anyának (hátha nálam is beválik ami nála) anyukám ezt mondta:

-Biztos véletlen volt.

Meg hogy:

-Miért árulkodsz?!

Persze még a sarat lemosni sem segített.

Nem őt hibáztatom mert az 5 gyerek mellett még munkát is kell szereznie apukám meg dolgozik tehát csak hétvégén van otthon és a kis árulkodós mindig beköp valakit a semmiért és anya vakon követi őt.

Túl reagálnám? Rossz példát mutatnák neki? Ha nem akkor valaki segítene? :-(


Sara11



2016. aug. 25. 09:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért csak tabbal írtam és az összekeverte a szavakat.
2016. aug. 25. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!