Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jackson hol volt...

Michael Jackson hol volt amikor 1993-ban értesítették, hogy beperelték gyermekmolesztálás miatt?

Figyelt kérdés

Láttam egy képet, ahol MJ koncertezett, épp vette le a szemüvegét és a szeme könnyes volt. A kép alá azt írták, hogy akkor volt amikor megtudta, hogy megvádolták bántalmazással.

Aztán láttam egy videót, épp egy koncertre próbált ( a The way you make me feel-t) egy pillanatra eltünt, aztán visszajött és egyszercsak felvette a szemüvegét, leült a szimpad szélére és elkezdett sírni... A videó alá az volt írva, hogy ez az a pillanat amikor megtudta, hogy megvádolták a bántalmazással.

Akkor most melyik az igaz? Koncerten vagy próbán? Vagy hol volt akkor?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 26. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább koncert előtt. Hiszen számtalan próba volt.
2016. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy koncert előtt volt amikor először hallott a vádakról. Nem akart csalódást okozni ezért felment a színpadra és igen, amikor levette a szemüvegét látszott hogy sírt.

A második pedig márcsak azért sem lehet igaz, mert 93-ban a Dangerous koncertturnéja volt, a The way You make me feel pedig az 1995-ös History albumon jelent meg.

2016. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A The Way You make Me Feel a BAD almbumon kelent meg 1987-ben. (első vagyok)
2016. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, igaza van az utolsónak(elsőnek), a The way you make me feel a Bad albumon jelent meg először. (A klippje is elégge ezt a látszatot kelti, mivel még sötétebb a bőre) :)

Köszönöm a választ! :) Bár nem nagyon értem az első válaszát. mert sok próbája volt azért zárható ki, hogy koncertközben tudta meg? Nem kötöszködöm, caak lehet túl egyszerűen adtál választ és csak nekem nem egyértelmű :D

2016. aug. 28. 00:33
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, igaza van az utolsónak(elsőnek), a The way you make me feel a Bad albumon jelent meg először. (A klippje is elégge ezt a látszatot kelti, mivel még sötétebb a bőre) :)

Köszönöm a választ! :) Bár nem nagyon értem az első válaszát. mert sok próbája volt azért zárható ki, hogy koncertközben tudta meg? Nem kötöszködöm, caak lehet túl egyszerűen adtál választ és csak nekem nem egyértelmű :D

2016. aug. 28. 00:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy az a bizonyos koncert, ahol megtudta, hamarabb volt, mint a próba. Hiszen próba volt év közben is, akár több koncert után is. '92-es szakaszban, '93-as szakaszban is... Például, emiatt énekelt már a második szakaszban egyre kevesebbet élőben (Beat it, Working day and night nélkül)
2016. aug. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó akkor úgy mondom hogy 1993-ban nem ahatta élő a The way You make me feel-t mert akkor a Dangerous koncertturnéja volt amin nem volt rajta a The way You make me feel. Az a dal a History albumra került fel újra és a History album 95-ben jelent meg, szóval a Bad turné után legközelebb a History turnén lehetett azt a dalt hallani tőle.

Remélem így már érthető.

2016. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A Dangerous-on is előadta. Nézz utána! De lehet csak '92-ben, de attól még azon a turnén is volt.

Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 28. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van videó Hogy sír?

szegénykém annyira szívszorító annyira sajnálom hogy tehetek ilyet ezzel a szegény emberrel nem érdemelte tönkre tették az életét

bárcsak át ölelhetem volna

😢😢😢😢

2016. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kórházban volt- ezt a házi videójában is elmondta - a gyógyszer függőségét kezelték. A vád emelés hírét tudta meg a Dangerous tour előkészületei közben, amikor is valóban zokogott a The way you make feel próbája közben. 1993-ban, amikor kezelték a gyógyszer függőségét, közölték vele, hogy bűnvádi eljárás alá vonják, azaz tárgyalásra kell mennie.Itt a videó.



[link]

2017. okt. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!