Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm? :S

Miért ilyen a barátnőm? :S

Figyelt kérdés

Mostanában mindig csak magára gondol...úgy értem ,hogy megkér hogy kisérjem el valahova(pl.boltba...stb.) én meg megkérem hogy légyszi kisérjen már vissza valameddig és nem. meg amikor találkozni akar a pasijával akkor mindig megkér hogy menjek vele...:S és akkor ha azt mondom hogy nem akarok, vagy nincs kedvem akkor meg pukkad. csak azt nem értem hogy minek kellek én egy randihoz? ja és amikor én nem vele vagyok hanem mással barátkozok...akkor meg elkezd sírni hogy én mostanában nem is foglakozom vele...

szerintetek mit csináljak?:S

mert szeretem(persze barátilag csak.) de ettől már nagyon elegem van...



bunkó válaszokat légyszi ne...


2010. ápr. 20. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:

ja, nem mindig ilyen amúgy...csak néha...vagyis mostmár egyre többször.


bocsi, hogy ilyen kérdés. csak most teljesen kivagyok és áhh.:S

2010. ápr. 20. 20:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Húgomnak is ilyen volt a "legjobb barátnője". 1 év alatt teljesen az agyára ment, és nem javult semmit. De lehet hogy csak azért ilyen mert pasija van, vagy előtte is ilyen volt? Ha az utóbbi, jobb ha minél hamarabb megszabadulsz tőle, legalábbis próbáld hanyagolni, és egy kicsit határozottabb leni vele. Ha nem akarsz valamit, ne csináld meg!
2010. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen.. de már végzett velem, mert nem nyaltam neki és másokkal barátkoztam.. de már VÉGE. nem lesz hosszú életű barátság szerintem...
2010. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beszéljétek, meg a dolgot higgadtan.
2010. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

beszéltem vele...vagyis megkérrt, hogy kísérjem el a randijára. és mondtam neki, hogy nem fogom az egész életében randikra kísérgetni.azt mondta, hogy jó, de ez legyen az utolsóó...hát elmentem vele.:S

de tényleg az volt az UTOLSÓ.:D

2010. máj. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!