Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy fölös füzettel?

Mit csináljak egy fölös füzettel?

Figyelt kérdés
Vettem egy nagyon szép virágos füzetet de nem láttam, hogy belül milyen, mert be volt csomagolva és mikor kibontottam akkor láttam hogy egy kockás füzet de nem tudom használni semmire mert nagy kockás... sokkal nagyobb kockák vannak mint a hagyományosnál..! Mit csinálhatnék vele? Esetleg valami ötlet?

##Füzet ##valamiötlet
2016. aug. 27. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon téged, hogy kockás =-]


Rajzolj bele, vagy használd mindennapi naplónak, úti naplónak, írd bele a gondolataidat, írj bele ötleteket, amik eszedbe jutnak, érdekességeket, gondolatokat.


Ragassz bele dolgokat, használd jegyzet füzetnek, amit mindig magadnál hordasz és ha eszedbe jut valami, hogy el ne felejtsd, jegyezd fel gyorsan.


Ha pedig abszolúthe nem akarod használni semmire, akkor vagy ajándékozd el, vagy a virágos borítót, amiért megvetted, szedd le, a lapokat meg tüzeld el, vagy ha nem akarsz pocsékolni, mondom, használd valamire őket =]

2016. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. aug. 28. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!