Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki olvasta már A lány a vonaton című könyvet? Véleményt írna esetleg valaki? c:

2016. aug. 29. 20:19  Privát üzenet  

A válaszok
Részemről óriási csalódás volt, a fülszöveg megtévesztő, túl sokat vártam tőle. Talán ha nem lett volna annyira beharangozva, nem tettem volna olyan magasra a mércét, és nem csalódtam volna akkorát. Egyszer el lehet olvasni, ha nem egy szépirodalmi remeket várunk. Nekem kissé vontatott volt, és váratlan fordulatok se nagyon akadtak, legalábbis én már az elején lelőttem a poént.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. aug. 30. 10:20 Privát üzenet

Nekem sem tetszett. Mindenféle azt olvastam, hogy milyen izgalmas, fordulatokkal teli, nagyon jó krimi. Én nem így éreztem. A végén a nagy fordulat meglepett, de ennyi. A többi része vontatott és unalmas, a szereplők jelleme taszító. Nekem zavaró volt az időben ugráló narratíva is, bár a többféle szemszög nem volt rossz ötlet.

Veszíteni nem vesztesz vele, ha elolvasod, viszont ennél szerintem sokkal jobbakat találni ebben a műfajban.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. aug. 30. 13:27 Privát üzenet

Nekem tetszett.Érdekes, bár tényleg nagyon idegesítő, hogy időben össze-vissza ugrál az író.Ami még kivetnivaló, hogy ugye 3 nő szemszögéből van megírva, és szinte teljesen ugyan úgy.Nem éreztem köztük különbséget.Ettől függetlenül szerintem jó, érdekes.Bár, most, hogy így gondolkodom, szerintem a könyv címe egyáltalán nem illik a történethez.

Remélem segítettem valamennyire:)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. nov. 30. 18:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A hazudósok, véleményt mondanátok róla? Nem igazán értem a végét, valaki elmagyarázná?
LÁNYOK/ti féltek ettől a videótól? írjatok véleményt, élet kort is, és hogy melyik szintől féltetek a legjobban 17/F
Véleményt kérhetnék? Jöhet hideg, meleg! (kép)
16 éves lány vagyok és nagyon szeretnék a nyelvembe piercinget. (Persze én fizetem, hiszen egész nyáron dolgozok. ) Mondanátok róla véleményt? Mennyire fáj? Vannak kockázatai?
A One Euro Marketban milyenek a smink termékek? Vacakok vagy meglepően jó? Véleményt ha lehet.
Milyen terméket reklámozott az a reklám, ahol minden korosztály hozzáfűzött valami egy mondatos véleményt a gyógyszerhez és a végén a lány azt mondta: "és még az öcsém is ismeri! "?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!