Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki olvasta már A lány a...

Valaki olvasta már A lány a vonaton című könyvet? Véleményt írna esetleg valaki? c:

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 20:19
 1/3 anonim válasza:
Részemről óriási csalódás volt, a fülszöveg megtévesztő, túl sokat vártam tőle. Talán ha nem lett volna annyira beharangozva, nem tettem volna olyan magasra a mércét, és nem csalódtam volna akkorát. Egyszer el lehet olvasni, ha nem egy szépirodalmi remeket várunk. Nekem kissé vontatott volt, és váratlan fordulatok se nagyon akadtak, legalábbis én már az elején lelőttem a poént.
2016. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszett. Mindenféle azt olvastam, hogy milyen izgalmas, fordulatokkal teli, nagyon jó krimi. Én nem így éreztem. A végén a nagy fordulat meglepett, de ennyi. A többi része vontatott és unalmas, a szereplők jelleme taszító. Nekem zavaró volt az időben ugráló narratíva is, bár a többféle szemszög nem volt rossz ötlet.

Veszíteni nem vesztesz vele, ha elolvasod, viszont ennél szerintem sokkal jobbakat találni ebben a műfajban.

2016. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett.Érdekes, bár tényleg nagyon idegesítő, hogy időben össze-vissza ugrál az író.Ami még kivetnivaló, hogy ugye 3 nő szemszögéből van megírva, és szinte teljesen ugyan úgy.Nem éreztem köztük különbséget.Ettől függetlenül szerintem jó, érdekes.Bár, most, hogy így gondolkodom, szerintem a könyv címe egyáltalán nem illik a történethez.

Remélem segítettem valamennyire:)

2016. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!