Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretnétek ismerkedni...

Lányok! Szeretnétek ismerkedni egy 18 éves kedves sráccal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Csúf igazság, de közölnöm kell. Én a 18 éves srác húga vagyok, én neki a volt barátnője még csavargatja a fejét. Történet: Szakítottak, a csaj összejött az én exemmel, majd 1 hét után visszasírta magát a bátyámhoz. Nagyon jó lelkű gyerek, de az a baj vele, hogy nehezen ismerkedik. Szeretnék mellette tudni egy normális lányt, nem egy ilyen ku.vat. Nagylelkű, 2 év alatt annyi mindent megtett azért a ribiért.. és most hagyja, hogy tovább húzza az orránál fogva, amikor ő maga is bevallotta, hogy már nem szereti, csak sajnálja és hogy más srácokkal szívesen randizgatna..


vagy esetleg ilyenre valakinek ötlet? Annyi mindent próbáltam már..


2016. aug. 31. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is szerintem a bátyád tudta nélkül nagyon ne vágj bele ilyenekbe, mert lehet lelkileg ő nem áll készen ilyenekre, ha ennyire szereti azt a lányt. Nyilván elfogult vele, de ez idővel majd elmúlik nála. Idő, idő, idő egyelőre. Ne fusson utána, mert nem éri meg, ha erre rájön az már fél siker. Szerintem egy darabig még ő sem akar hallani más lányokról.
2021. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hupsz, #1-es vagyok és most döbbentem rá, hogy ez egy 2016-os kérdés :D
2021. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!