Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girl77 kérdése:

21L vagyok. Még nem volt barátom, de szeretnék megismerkedni egy rendes sráccal. Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek! Köszönöm!

2016. máj. 20. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mindjart kapod a privatokat.
2016. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Írj rám, ha hajlandó vagy itt gyakorin is ismerkedni.

Én rendesnek tartom magam, de nem szeretek dicsekedni. Az is kérdés, mit tartasz rendesnek :)


25F

2016. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Koncerteken, motoros találkozókon sok jó arccal találkozhatsz, és biztosra veszem, hogy hamar találsz egy hozzád illő férfit, hosszú távú kapcsolatra is!
2016. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Itt mellettem a második saroknál van egy nagyon jo ismerkedési hely. Gyere ide és biztosan találsz társat. (Remélem a kérdésedhez viszonyitva elég normálisnak találod.)
2016. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Rendes, igaz mindenkinek mást jelent, de kedves megértő, nem bunkó, rámenős pasi....

Szoktam menni koncertekre, de semmi... csak a részeg bunkók...

Hol a második sarok? :D

2016. máj. 20. 15:06
 6/20 anonim ***** válasza:

Valogass a privatok kozott! Versenyeztesd meg oket, muhahaha! :D


N

2016. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, tulajdonképpen mit akartál ezzel a kérdéssel?

Mert tudhattad előre, hogy jönni fognak a privátok. Az volt a célod, hogy kijelentsd, nem ismerkedsz itt gyakorin? Vagy hajlandó vagy némelyik privátra válaszolni?


Nem írtál le magadról túl sokat, ez alapján nem is lehet olyan határozott tanácsot adni. Arra meg hogy hol tudnál ismerkedni, elég egyértelmű, hogy itt gyakorin. Csak azt nem mondtad, hogy akarsz is ismerkedni, vagy az egész csak egonövelésből van :)

2016. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nem jelentettem ki.

mindegyikre válaszolok.

akarok igen.

Egyetemre járok. Csak a szakomon nincsenek fiúk, és nem járok bulizni, csak koncertekre, és ennyi kb.

nem egonövelés. :)

2016. máj. 20. 15:14
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyetemre jársz ahol nincsenek pasik

Jaaj vigyzat btks muveszlelek...

2016. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nézd, én a parom.hu oldalon ismertem meg a barátnőmet. Ő 20 éves volt akkor, én 25. Elmondása szerint sok 30+ írt neki, de nála a plafon az 5-6 év a pasi javára, tehát állt ezeket figyelmen kívül hagyta.

Mindketten egyetemisták vagyunk, én később kezdtem nem rögtön érettségi után.

Ő egy tündéri teremtés, tényleg csak jót tudok mondani róla. Részemről meg szerintem hasonlítok a leírtaknak, és nem hiszem hogy olyan ritka számba menne ez a dolog :)


Persze minden ember más és más, két teljesen egyforma nincs, de mi szerencsésnek gondoljuk egymást, lassan 15 hónapja boldogítjuk egymás életét.


Szóval nyugodtan meglehet próbálkozni ilyen oldalon, ő se hitte volna, fél is, de örül hogy megismerhetett engem :)


Persze ez csak egy lehetőség :)

2016. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!