Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 29. -én rendeltem csomagot,...

29. -én rendeltem csomagot, az Aqua-ról de még ma sem érkezett meg. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nos az a lényeg hogy elvileg rendeltem egy 15Cm.-es VGA 6pin-es csatlakozót, amit a GLS-nek kéne kiszállítania. Megkaptam a megerősítő e-mail-t de se telefont se másik e-mailt sem kaptam azóta hogy hoznák a csomagot. A csomagszám alapján nem tudom megnézni hogy hol jár a csomag mert azt írja hogy nincs ilyen csomagszám. És mindenhol azt írják hogy másnap már itt kéne lennie. Ahhoz képest két napja nem jön meg. Mit tegyek? Írjak nekik, vagy még várjak? A tárgy van raktáron megnéztem. Előre is köszi!

2016. aug. 31. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Másnapra aligha érkezhet meg. Ha 29-én rendelted, nem egyenlő azzal hogy 29-én vissza is igazolták. Ha visszaigazolták, a mostani webshopok többsége csak irodát tart fenn és külső raktárból szállíttat. Tehát ha te leadtad a rendelést és visszaigazolták, akkor a raktárnak leadják a rendelést a termékre. Majd mikor beérkezik a raktárból akkor adják fel neked.

A csomag feladása ha nem azonos városba történik az legalább még egy nap: első nap a "shop" feladja, majd bekerül a közelebbi csomagközpontba ahol szortírozzák és továbbszállítják az alközpontba. Ezt követően a hozzád legközelebbi alközpontból ütemezik kézbesítésre, és majd amikor a futár az ütemezés szerint neked kézbesít, akkor fog házhoz indulni.


Kizárt hogy ez 1 munkanapon belül megvalósítható legyen. 2-3 a minimum.

2016. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2016. aug. 31. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!