Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell mindenkinek kétszer...

Miért kell mindenkinek kétszer elmondani mindent?

Figyelt kérdés
De komolyan annyira idegesítő már. Modok valamit és erre nem a NORMÁLIS VÁLASZ JÖN, AMINEK JÖNNIE KELL, nahem az hogy: "MI?" Tele van már a hócipőm ezzel.
2010. ápr. 21. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
MI?
2010. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem egyértelmű amit írsz, kérdezel.
2010. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De. Rohadtul egyértelmű, csak süketek, vagy le kell egyszerűsítenem mindent paraszti nyelvre. Talán ez a kérdés nem volt egyértelmű?
2010. ápr. 21. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne légy ideges.Árt a szépségnek.Nem kell kérdezni, és akkor nem lesz probléma.
2010. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
haslonó... ha valaki 3.jára se éri akkor mondom mind1.. idegesítő.. xd
2010. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként is utálom ismételni magam, sablonossá tesz.
2010. ápr. 21. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Megerősítés. Tudnád, én mennyit szoktam ezen pattogni... Ügyfélszolgálaton dolgozom, idiótábbnál idiótább emberek telefonálnak... És számos alkalommal előfordult, h tájékoztattam vmiről az ügyfelet, nem telt el 5 perc, fél óra, és már telefonált vissza, akkor a munkatársam kapta a hívást, aki elmondta neki UGYANAZT. :D

Ezen már csak nevetni tudok.

Az embernek nem elég egy választ egyszer hallani, kell a megerősítés, a biztosítás, h amit mondanak, az úgy van. Érted?

Minél többen mondják, annál inkább elhiszi.

Pl nézd csak meg a legegyszerűbb kérdést.

"Szép vagyok?"

ha csak egy ember mondja rá, akkor nagy a valószínűsége, h nem az... De ha már minden 2. ember megjegyzi, h "de szép ez a lány", akkor meri már elhinni.

Szóval nyugi. :)

Válaszolj egyszer, és szard le a többit. :)

Amúgy meg miért kéne válasznak jönnie arra, amit mondasz? Ha megmondod a tutit, nem kell választ várnod rá! ;)

Te is olyan vagy, mint a gyilkos? Visszajársz a tett helyszínére? :D

2010. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha olyat mondok, amire nem várok választ azt sem hallják, és másodszorra már irritáló elmondani, mert veszít a szó az erejéből.
2010. ápr. 23. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!