Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kéne elmondani hogy...

Hogyan kéne elmondani hogy mit érzek? (SOS)

Figyelt kérdés
Nagyok sokat beszélek egy fiúval. Abban kérnék segítséget hogy, hogyan kéne neki elmondani hogy többet jelent mint egy barát, vagy mivel 'utasítsam' hogy ezt bevallja? Kérlek normális válaszokat adjatok, és a h.ly. hozzászólásoktól kíméljetek ;)
2011. okt. 24. 17:47
 1/6 GomalFace ***** válasza:
Így: "Többet jelentesz számomra, mint egy barát, vagy nem is, inkább utasítalak, hogy valld be!"
2011. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az nem gáz hogy egy lány--> 1 fiúnak? =/ és én mindig azt várom hogy mondd valamit de nem :( és ezzel meg nem akarom elrontani a barátságunkat :S
2011. okt. 24. 20:29
 3/6 GomalFace ***** válasza:

Első vagyok, figyelj.

Srác létemre én is elég beszari vagyok, és jobban örülnék, ha a lány jönne oda hozzám. Szerintem nem gáz. Ha úgy érzed, hogy a fiú is hasonlóképp érez, akkor beszélhetnél vele.

2011. okt. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De mégis mit kérdezzek? =/

pl.: szeretsz?

vagy mit jelentek számodra?

vagy mégis mit? :(

2011. okt. 25. 16:17
 5/6 GomalFace ***** válasza:
Őszintén szólva fogalmam sincs.
2011. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
(U) :'(
2011. okt. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!