Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyorsan kockahas, hogyan lehet?

Eminem00 kérdése:

Gyorsan kockahas, hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Milyen itthoni edzésekkel lehetne kockahasam minnél hamarabb? olyan edzések kellenének ,amihez nem nagyon kell semmi, mert nem igazán rendelkezem sulyzóval meg semmi ilyen dologgal.

2016. szept. 2. 15:40
 1/1 anonim válasza:
Szia, nekem ugy lett kockahasam viszonylag elég gyorsan, hogy beakasztottam a lábam az ágyba ( földön feküdtem ) és ilyen.. Félfelülésnek mondanám inkább, azaz csak a tarkommal emeltem magam, :D nem tudom hogy mennyire érted :D de 2-3.nál már éreztem rendesen hogy megdolgoztat, előszőr 25 , másnap 50 utána 75...100.. 125.. És igy tovább :) de mondjuk ez attol is függ hogy esetleg ducibb vagy e vagy vékony, de hatásos csak akkor elöbb vékony leszel
2016. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!