Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A korrektor használ patanásra?

A korrektor használ patanásra?

Figyelt kérdés
Szóval, 2 szégyentelen patanás van az arcomon. Az egyiket sikeresen kinyomtam, a másik nem sikerül, mivel már egy ideje nyomkodom, lehetöleg vasárnapig el kellene tüntetni. A patanás elég kicsi, nem tudom mikor jelent meg (Igen, ritkán figyelek a testemre de ezt most zárjuk ki.) Fájdalmat nem okozot. De akkár - hányszor probálom kinyomkodni nem sikerül. - ELÖRE szólok hogy kozmetikushoz és egyéb hülyeséghez ne fogok menni (Hozzáadom azt hogy kivan zárva hogy valami olajat vegyek stb.) Barim korrektoral leszáritja öket, ez fog müködni?
2016. szept. 2. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

a korrektorról nem tudok, de nincs vele veszíteni valód, ha kipróbálod.


én a fogkrémről hallottam, hogy ha éjszakára rákened, reggelre leszárad a patti. személyesen még nem próbáltam, de vasárnapig akár mindkettőt tesztelheted :)


remélem sikerrel jársz :)

2016. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!