Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Jól döntöttem?...

Szerintetek? Jól döntöttem? Ti hogy döntöttetek volna?

Figyelt kérdés

Van egy munkahelyem, munkanélkülin keresztül október 31.-ig van szerződésem, most felmondtam október 31-el. A munkaidőm hajnali 4-től este 6-ig volt megszakítással; hétvégén hajnali 3-tól délig, minimál bérre voltam bejelentve, de a 100e Ft-ot megkaptam... Szerintetek jól döntöttem, hogy felmondtam egy jobb munka reményében?


L/23


2016. szept. 5. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

találtál jobb munkahelyet?

Ha csak úgy felmondtál, mielőtt találtál volna másik helyet, akkor rosszul döntöttél.

Ha már megvan az új munkahelyed, akkor jól döntöttél.

2016. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Október 31. után nem lesz munkám, (azaz lesz mert maradhatok alkalmiba) és már van kinézve pár munkahely ahová az év közben hívtak mikor üresedés volt... csak kötött a szerződés..
2016. szept. 5. 19:27
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Jól tetted, hogy felmondtál. Menj el 2 hónap munkanélkülire és közben keress másik munkát. Főleg, hogy néha alkalmi munkát is vállalhatsz. Ne bánd, mert az egészség fontosabb, itt túl sokat kellett dolgozni, aránytalanul kevés pénzért.
2016. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!