Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor az életben fontos...

Amikor az életben fontos döntés előtt álltatok hogyan döntöttétek el, hogy melyik irányba induljatok?

Figyelt kérdés
Én már 2 éve rágódom egy választáson. Amior úgy tűnik, hogy nem választhatom A-t, akkor mindenképpen azt szeretném, gőzerővel hajtok érte. De amikor dönteni kellene, akkor egyik percben A, másik percben B a szimpatikusabb. Nem vagyok egy döntésképtelen ember, de ezzel a dologgal nem jutok dűlőre. Van valami bevált módszeretek, hogyan szoktatok dönteni? (Azon kívül, hogy gondold végig, mert már 1milliószor végig gondoltam..) Nekem itt az idő, holnap reggel választ kell adnom, nincs tovább...

2015. okt. 28. 17:22
 1/1 anonim válasza:

Én először(nem mindíg ha nem tartozik rájuk) megkérdezem a szüleimet ha ők nem akarnak ilyenbe beleszólni akkor mérlegelek.próbáld te

MELLETTE

Megéri?

Lesz e jutalma?

Hány %os a hibalehetőség,és ha hibázok vissza lehet e lépni?

2015. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!